2 yılda 7 çocuk doğurdu, henüz 16 yaşında!

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, i.k.d üyesi tarafından 10 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. 2 yılda 7 çocuk doğurdu, henüz 16 yaşında! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arjantin'de 16 yaşında ikinci kez üçüz dünyaya getiren ve iki yıl önce dünyaya getirdiği ilk çocuğuyla birlikte 7 çocuk annesi olan kız tartışma yarattı.
  İsmi yalnızca Pamela olarak açıklanan Arjantinli kız, ilk çocuğunu 14 yaşında doğurdu. Bundan bir yıl sonra da üçüz kızları olan Pamela'nın geçtiğimiz günlerde ikinci kez üçüz bebeklerinin dünyaya geldiği bildirildi. 16 yaşında 7 çocuk annesi olan Pamela ile bebeklerinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.


  Ona para değil 'kontrol' lazım!
  Arjantin'in orta bölgelerindeki Leones kasabasında yaşayan Pamela'nın annesi, ilk üçüzlerin doğumunun ardından yerel yetkililerin kendilerine bir ev verdiğini, ancak ailenin yeni üyeleri için devletten daha fazla yardım beklediklerini söyledi.
  Pamela'nın durumu Arjantin'de ateşli tartışmalara yol açarken, bazı gazeteler, genç kızın maddi yardıma değil, doğum kontrol yöntemleri açısından bilgilendirilmeye ihtiyacı olduğunu yazdı
  10 Mart 2011
  #1
 2. 2 yılda 7 çocuk doğurdu, henüz 16 yaşında! Cevapları

 3. Paylaşım için teşekkürler
  11 Mart 2011
  #2
 4. : S :s :s :s :s s :s
  31 Mart 2011
  #3
soru sor

2 yılda 7 çocuk doğurdu, henüz 16 yaşında!