313 Ayetel Kürsü

İsimli konu WH 'Dualar' kategorisinde, world_power üyesi tarafından 23 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. 313 Ayetel Kürsü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Herhangi bir muradın hasıl olması için Ayetel Kürsi 313 kere okunduğunda, dünya ve Ahiret hakkındaki o istek ALLAH’ın C.C. izniyle hasıl olur(ne bir eksik ve ne bir fazla okunmamalıdır bu sayıların adedi çok önemlidir)

  313 defa Ayetel kürsiyi okuduktan sonra
  “Ya Rabbel Aziym! bu ayeti kerime hürmetine, 313 ehli bedir ve 313 resuller ve ashabı kiram hürmetine muradımı ihsan buyur” diye dua eden kimsenin maksat ve meramı hasıl olur biiznillahi teala.  Her türlü sıkıntısı olanlar için, borcunu ödeyemeyenler için, işe girmek isteyenler için, maddi sıkıntı içinde bulunanlar için, hasta olup şifa bekleyenler,Sevdiğine kavuşmak isteyenler ve ve hayırlı evlilik isteyenler için,
  Çocuk sahibi olmak isteyenler için, yuvalarında huzursuz olanlar, yuvalarının bozulmaması için, yuvalarının huzur ve mutlulugu için,öğrenci kardeşlerimizin başarıları için,

  Kısacası Hayatımızdaki sıkıntılardan, çıkmazlardan olumsuzluklardan kurtulmak tez zamanda selametimize çıkmak için hayırlısıyla, olumsuzlukların engellerin Rabbim olumluya hayırlıya çevirmesi için liste yaparak katılan tüm ihtiyaç sahibi arkadaşlarımız için 313 Ayete’el Kürsi okuyalım.
  23 Temmuz 2011
  #1
 2. 313 Ayetel Kürsü Cevapları

 3. Güzel bir paylaşım olmuş,Allah kabul etsin inşallah güzel saymak lazım dualar çok önemli .
  23 Temmuz 2011
  #2
 4. Allah razı olsun :) Evet bu duaları ne fazla ne eksik okumamak lazım.
  23 Temmuz 2011
  #3
soru sor

313 Ayetel Kürsü