Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar Adet Söktürücü Bitkiler

İsimli konu WH 'Cinsel Sorunlar' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 18 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar Adet Söktürücü Bitkiler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu paylaşımımda adet söktürücü bitkiler hakkındaki tüm cevaplar ve adet söktürücü bitkiler hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar Adet Söktürücü Bitkiler ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  maydonoz adet söktürürmü civan perçemi adet söktürürmü kekik adet söktürürmü kekik suyu adet söktürürmü maydonoz suyu adet söktürürmü

  [​IMG]

  Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar


  Hemen her bayanın ortak problemlerinden biridir adet dönemleri, peki adet dönemlerinden bu kadar nem kapıyor, cözümler arıyorsanız, bu önerileri mutlaka okumalısınız.
  Ünlü doktor Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel çaylar olarak maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayını öneriyor. Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir. Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye faydalı olacaktır.
  Adet sökücü şifalı bitkiler
  Adet söktürücü bitkisel ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir. Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.
  Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.
  Adet sökücü olarak kereviz tüketmenizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz.
  18 Mayıs 2013
  #1
 2. Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar Adet Söktürücü Bitkiler Cevapları

soru sor

Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar Adet Söktürücü Bitkiler

Alakalı Aramalar:

 1. adet kanamasını artıran bitkiler

  ,
 2. adet kanamasını çoğaltan bitkiler

  ,
 3. adet kanamasını artıran yiyecekler

  ,
 4. aybasini artiran bitkiler,
 5. ibrahim saraçoğlu adet kanamasını artırmak,
 6. kekik cayı iltihap söktürücümü,
 7. Adedit kanamasını artıracak şeyler