Adetliyken Sevişilir Mi Seks Nasıl Yapılır

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 10 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Adetliyken Sevişilir Mi Seks Nasıl Yapılır hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Adetliyken Sevişilir Mi Seks Nasıl Yapılır hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. adetliyken sevişilir mi ve seks nasıl yapılır hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  hamileyken sevişilir mi seksnasılyapılır seksin yapılışı seks yapılışı seks nas

  [​IMG]

  Adet Döneminde Seks Nasıl Yapılır ?  Adet dönemindeyken seks yapılıp yapılamayacağı tamamen koşullara,kişilere ve kişilerin inançlarına göre değişim göstermektedir.
  Adet sırasında kadının prezervatifle seks yapmasında tıbbi ve bedensel açıdan,kadın içinde erkek içinde bir sakıncası yoktur.Fakat prezervatifsiz cinsel ilişki kurulursa kadın ve ya erkeğin mikrop kapma riski oluşabilir.Nadir bir durumda olsa adet döneminde hamile kalma olasılığı olabilir,bunuda göz ardı etmemek gerekir.
  Cinsellik kişilerin hem bedensel hem de beyinsel özgürlüğüdür. Bu yüzden kişi kendisi için bu dönemde cinsel ilişki tıbben yasaklanmamışsa, inançlarına ,ahlaki değerlerine,durumuna göre yaşayıp yaşamamak istediğine kendisi karar verir. Adet kanaması sırasında cinsel ilişkinin prezervatif kullanmak şartı ile tıbben bir sakıncası yoktur.Bu yüzden karar tamamen kişiye kalmıştır.

  Kadınlar kendilerini bu dönemde çekici bulmazlar ve bu durumdan dolayı kendilerini rahatsız hissederler.Erkeklerin de böyle düşündüğünü zannederler.Oysa bu durumu itici bulan erkekler kadar bundan rahatsız olmayan,kadının adet döneminde de onu arzulayan bir çok erkek vardır.


  Adet dönemi doğanın kadınlara vermiş olduğu üstün bir yetenektir.Bu çok doğal bir süreçtir,bu dönemde kendinizi pis ve itici görmenize gerek bir durum yoktur.Siz üretkensiniz ve size sunulan bu üstün yeteneğe ve kendinize her zaman saygı duymalısınız.
  Adet sırasında cinsel ilişki çoğu kişi tarafından yaşanmaktadır.Genel de kadınlar adet döneminde cinsel istek artışı görürler.Kimileri bu nu yaşarlar, kimileri de duygularını bastırırlar.

  Yani bu kararı vermek tamamen size kalmıştır.
  10 Mayıs 2013
  #1
 2. Adetliyken Sevişilir Mi Seks Nasıl Yapılır Cevapları

soru sor

Adetliyken Sevişilir Mi Seks Nasıl Yapılır

Alakalı Aramalar:

 1. adetliyken sevişilir mi

  ,
 2. adetliyken nasıl sevişilir

  ,
 3. adetken sevişilir mi

  ,
 4. seks nasil yapilir,
 5. adet döneminde sevişilir mi,
 6. nasıl sıkısılır,
 7. kadın adetliyken sevişilir mi,
 8. regl iken nasıl sevişilir,
 9. adetken sevisilirmi,
 10. adetliyken se