Aklından Bir Sayı Tut Kitap Özeti

İsimli konu WH 'Kitap Özetleri' kategorisinde, ▫нαтαsιż¢ üyesi tarafından 5 Eylül 2011 tarihinde yazılmıştır. Aklından Bir Sayı Tut Kitap Özeti hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Aklından Bir Sayı Tut Kitap Özeti

  Yazar : John Verdon

  Yayıncı : Koridor Yayıncılık

  Açıklama : SENİ O KADAR İYİ TANIYORUM Kİ NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLİYORUM Bir adam, posta kutusuna bırakılmış imzasız bir mektup alır. Mektupta şöyle yazmaktadır: Aklından herhangi bir sayı tut 1 ila 1000 arasında herhangi bir sayı. Adam öylesine 658 sayısını tutar. Not şöyle devam etmektedir: Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin küçük zarfı aç. Aldıklarını geri vereceksin Vermiş olduklarını aldığın zaman. Biliyorum ne düşündüğünü, Ne zaman uyuduğunu, Nereye gittiğini, Nereye gideceğini. Seninle bir randevumuz var, Bay 658. Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap Aklından Bir Sayı Tut kolay kolay unutmayacağınız bir roman.
  5 Eylül 2011
  #1
 2. Aklından Bir Sayı Tut Kitap Özeti Cevapları

 3. Bu kitap mükemmel ama benimşöle bir sorunum var türkçe öğretmenimiz performans ödevi olarak 1000 sayfa kitap okuyun dedi ve bu kitapların özetini çıkarıcz bana bu kitabın özeti lazımlütfen yardımcı olun.
  10 Mayıs 2013
  #2
soru sor

Aklından Bir Sayı Tut Kitap Özeti