Antalya Kumluca da Garip Bir Olay

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, sadoemir31 üyesi tarafından 22 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Antalya Kumluca da Garip Bir Olay hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kumluca; 21 yaşındaki Dilek Keskin ve kız arkadaşı 16 yaşındaki H.N.Ç´nin, ilköğretim okuluna giden iki kız kardeşe lezbiyen tacizde bulunması olayıyla çalkalanıyor.
  [​IMG]
  17 yıl önce Romanya´dan İstanbul´a gelen ve burada tanıştığı polis memuru Yusuf S. ile evlenen Georgia Elenour, eşinin memleketi Kumluca´ya yerleşti. Eşi 5 yıl önce yaşamını yitirince yaşları bugün 13 ve 14 olan iki kızıyla birlikte kalan Georgia S, kızlarını okutabilmek için bir börekçide çalışmaya başladı. İlköğretim okulu 6´ncı ve 7´nci sınıfta okuyan kızlarının başında bit gören ve Georgia S, komşusu Dilek Keskin´den yardım istedi. Kızlarının saçlarını ilaçlayan Georgia S., evli olan komşusuna, onlara banyo yaptırmasını, kendisinin işe gideceğini söyledi. Kızları evine götüren Dilek Keskin de o sırada evde olan 16 yaşındaki kız arkadaşı H.N.Ç ile birlikte iki kız kardeşi banyoya soktu. Banyo yaptırırken, çocukların göğüslerini okşayan, öpen ve elle tacizde bulunan ikili, bu sahneleri cep telefonuyla kaydetti. Akşam olanları annelerine anlatan kız kardeşler, o gün taciz yüzünden okula da gidemediklerini söyledi. Ertesi gün, kızlarının çıplak görüntülerinin cep mesajı ve mail yoluyla tüm ilçeye yayılması Georgia S.´yi çıldırttı. Soluğu karakolda alan kadın, kızlarının başına gelenleri anlattı. Dilek Keskin ve toptancı halde çalışan eşi Ramazan Keskin tutuklanırken, H.N.Ç, yaşı küçük olduğu için tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


  YorumLarınızı Ve Replerinizi Bekliyorum
  22 Haziran 2009
  #1
 2. Antalya Kumluca da Garip Bir Olay Cevapları

 3. teşekkürler
  22 Haziran 2009
  #2
 4. paylaşım için saol
  22 Haziran 2009
  #3
soru sor

Antalya Kumluca da Garip Bir Olay