Arka Sokaklar - 21. Bölüm Özeti

İsimli konu WH 'Sinema, Tv, Tiyatro' kategorisinde, 'Gülümseme.' üyesi tarafından 5 Mayıs 2011 tarihinde yazılmıştır. Arka Sokaklar - 21. Bölüm Özeti hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 21. Bölüm Özeti


  Bu hafta Arka sokaklar da yeni yılı ve kurban bayramını hep birlikte kutlayacağız…
  Kahraman polis Hüsnü sayesinde Ekip, beş yıldızlı bir otelde rüyalar gibi bir yılbaşı eğlencesine katılma ödülü kazanır.
  Zeynep, Murat’la birlikte geçirecekleri ilk yılbaşı olduğu için çok heyecanlı ve mutludur. Murat ise yıllar sonra babasının ortaya çıkmasından dolayı oldukça buruktur. Kendi kendine “şimdiye kadar neredeydi?” diye sorup durur.
  Bu kadar lüks bir otelde ilk kez yeni yıla girecek olan Suat çok mutludur. Metin ve Tekin gece boyunca dansözlerin peşinde dolanıp dururlar ve Hüsnü‘yü yine delirtirler.
  Ayla ve Rıza gittikleri otelde, Pınar’ı sahnede görünce şaşırırlar. Oysa Pınar, ailesini arkadaşlarının evinde olacağını söylemiştir. Pınar’ın bu yalanı Rıza Baba’yı zıvanadan çıkarır.
  Yeşim’in acısı çok taze olduğu için Mesut ve Tunç buruk bir yılbaşı geçirirler.
  Rıza Baba ve ekibi, yılbaşı gecesi çok pahalı bir mücevherin çalınması ile iş başına geçerler.
  Yılbaşı tüm güzelliği ile devam ederken, sokaklarda ki suç sayısı da artar. Sarhoş olup kavga çıkaranlar, hırsızlar, kapkaççılar. Ancak, Rıza Baba ve ekibi hepsinin üstesinden gelir.
  5 Mayıs 2011
  #1
 2. Arka Sokaklar - 21. Bölüm Özeti Cevapları

soru sor

Arka Sokaklar - 21. Bölüm Özeti