Bankaya Bile Çıplak Gidiyorlar

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, bad-suvar üyesi tarafından 4 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Bankaya Bile Çıplak Gidiyorlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bankaya Bile Çıplak Gidiyorlar
  Resmi büyütmek için tıklayın Bu Kadarına da Pes Artık. Dünyanın En Çıplak Kentinde Bankaya Bile Çıplak Gidiyorlar.

  Bu kadarına da pes artık. Dünyanın en çıplak kentinde bankaya bile çıplak gidiyorlar.
  Çıplaklar kenti Cap D'Agne Dünyanın en çıplak kenti. Yasal olarak herhangi bir kısıtlama yok. İsteyen çıplak dolaşabiliyor. Yaz sezonunda nüfusu 40 bine ulaşıyor. Herkes anadan üryan. Bırakın plajları, bankaya bile çıplak gidiyorlar. Fransa'nın sahil kenti Cap D'Agde'i yaz aylarında çıplaklar basıyor. Kendilerine 'natürist' ya da 'doğacı' diyen bu insanlar artık sadece plaja değil, sokağa çıplak çıkabiliyor, alışverisşe ya da bankaya bile o vaziyette gidebiliyor.

  Paris'e hızlı trenle 5 saatlik mesafede, ünlü tarihi kent Carcassonne'un batısında, harika plajlarıyla bir zamanlar normal turistik bir yer olan Cap D'Agde artık sadece 'natürist'lerin tatil beldesi. Jade Jagger ve daha pek çok ünlünün de uğrak yeri olan Cap D'Agde her geçen yaz daha da kalabalık oluyor. Dünyada pek çok özel 'çıplaklar kampları' var. Bir tatil komleksi ya da plajla sınırlı. Ama Cap D'Agde 'çıplaklar kampına' dönüşmüş kent olarak tek örnek. 5 saat önce.. [1336068]
  4 Mayıs 2008
  #1
 2. Bankaya Bile Çıplak Gidiyorlar Cevapları

 3. bende gitmek istiom:D
  4 Mayıs 2008
  #2
 4. bende gidecem[ok]
  4 Mayıs 2008
  #3
 5. [​IMG][​IMG][​IMG]
  23 Temmuz 2008
  #4
 6. paylaşım için saol..............................
  18 Aralık 2008
  #5
 7. Güzel Paylaşım Teşekkürler:::!
  7 Ocak 2009
  #6
soru sor

Bankaya Bile Çıplak Gidiyorlar