BaŞkanin Seks FotoĞraflari

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 2 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. BaŞkanin Seks FotoĞraflari hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Formula 1 patronu Mosley'in sado-mazoşist fotoğrafları medyaya düştü. Sapık sekse FIA'nın tepkisi ise şaşırttı.
  Spor camiası FIA başkanı Max Mosley'in sapık videosunu konuşuyor. 5 saatlik videoda Mosley'in 5 hayat kadını ile yaptığı sadomazoşist ilişkinin görüntüleri yer alıyor. Olaya Yahudi gruplarından sert tepki gelirken, FIA sessiz kaldı.

  Görüntüler, Mosley'in özel olarak döşettiği evinin bodrumunda çekildi. Mosley, nazi kıyafeti giydirdiği hayat kadınlarını kırbaçlıyor. Daha sonra da kendisini kırbaçlatıyor.

  Olayın fotoğrafları da basına düştü. The News of the World gazetesi, FIA Başkanı Mosley'in fotoğraflarından bir kısmını yayınladı.

  Görüntüler Yahudi cemaatlerini ayağa kaldırdı. Mosley'e tepki yağarken, istifası istendi.

  FIA UMURSAMADI

  Konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmayan FIA, bunun gazeteyle Mosley arasında çözülmesi gereken hukuksal bir süreç olduğunu belirtmekle yetindi.

  Mosley'e yakınlığıyla bilinen F1'in ticari haklarını elinde bulunduran Bernie Ecclestone, özel hayatta olup bitenlerin o kişiyi bağladığını ve Mosley'nin FIA başkanlığını bırakması için bir neden göremediğini söyledi:

  "Onu çok uzun zamandır tanıyorum. Birisi kanıt olmadan böyle bir şeyden bahsetse inanmazdım. Bunun tamamen doğru olduğunu kabul etsek bile görevi bırakması gerekmez. Çünkü spora bir etkisi olamaz. Max'ı tanıdığım kadarıyla bunun Yahudi karşıtlığından çok bir şaka olduğunu sanıyorum."

  1993 yılından bu yana FIA'nın başında olan Mosley, evli ve iki çocuk babası. Mosley'nin babası, ikinci savaş öncesi İngiliz Faşistler Birliği Partisi'ni kuran politikacı Oswald Mosley'di
  2 Nisan 2008
  #1
 2. BaŞkanin Seks FotoĞraflari Cevapları

 3. paylaşım için teşekkürler....
  3 Nisan 2008
  #2
 4. paylaşim için teşekkürler...
  4 Nisan 2008
  #3
 5. paylaşım için teşekkürler......
  4 Nisan 2008
  #4
soru sor

BaŞkanin Seks FotoĞraflari