BeYin GÜCü iLe CiSiMLeRi HaReKeT ETTiRMeK !!!

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 23 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. BeYin GÜCü iLe CiSiMLeRi HaReKeT ETTiRMeK !!! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Telekinezi Nedir ?
  Telekineziyi düşünce gücünün cisimlere, bilindik maddeler kullanılmadan etki etmesi şeklinde tanımlayabiliriz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesidir bir nevi. Düşünce ile etkide bilindik fizik kullanılmaz. Fakat burada fizik yoktur diyemeyiz.

  Telekinezi Bilimselmidir ?
  Bilim şuanda telekineziyi kabul etmemiştir. Yani telekinezi için bilimsel değildir denebilir. Fakat bu bilimin kabul etmeyeceği anlamına gelmez. Bilim gerçek olan herşeyi önceden kabullenemez. Bir niteliğidir ki araştırı şarttır. Bilim telekineziyi yeterince araştırır ve anlamaya çalışırsa şüphesiz bu gerçeği kabul edecektir. Bilime bu konuda hak verilmelidir. Araştırması tasvip edilmelidir.

  Herkes uygulayabilirmi ?
  Evet beşer isterse telekineziden sonuç alabilir. Pes etmemelidir. Sonuç çabuk alınır. İnsanoğlunun bir sıfatıdırki her biri çabuk sıkılır. Aslında UYGULAYIN bölümde okuyacağınız kadar kolaydır telekinezi. Herkesin beyin gücü vardır. Onu açığa çıkarmak insana kalmıştır.

  Telepati nedir ?
  Farklı yerlerde (kısa yada uzun uzaklık) bulunan birden fazla kimsenin birbirleri ile konuşma ve diğer yöntemler olmaksızın, sadece beyin güçlerini kullanarak iletişim kurmaları tekniğidir.

  Video Açıkamaları: Telekinezi ile pipet çevirme videosu

  YouTube - Pipet ile telekinezi | Telekinesis

  Video Açıkamaları: Telekinezi ile pipet çevirme videosu 2

  YouTube - Telekinezi | Telekinesis | Pipet videosu

  Video Açıkamaları: Telekinezi ile masa üzerindeki metal parçasının döndürülüşü

  YouTube - Telekinezi | Telekinesis | Metal döndürme

  Video Açıkamaları: Telekinezi ile bardak itme videosu

  YouTube - Türk Telekinetic Videos | Bardak itme videosu


  Telekineziye başlayın.
  Bu bölümde KAĞIT-İĞNE ve KAŞIK BÜKME yöntemlerini, telekinezinin olası yada bilinen zararlarını öğrenceceksiniz. Başarılar.


  1. Vakit seçimi
  Telekineziye amatör olarak başlarken konsantrasyon önemlidir. Bu yüzden vakit seçimi uygun olsa daha iyi olur. Telekinezi için sabah vakti uygun olabilir. Beyne henüz konsantrasyonunuzu dağıtacak bilgiler yüklenmemiştir. Uykulu iseniz konsantrasyonunuz uykuya kayacaktır. Bu yüzden kalktıktan ortalama bir saat sonrası daha uygundur.

  2. Malzemeleri hazırlayın.
  Telekineziye yeni başlayan biri kendisine daha kolay nesneler seçmelidir. İğne ,kağıt ve iğneyi sabitleyecek bir cisim bunun için gayet uygundur. 5x5 boylarında küçük bir ince yapılı parşömen kağıdı kesin. Bu kağıdı aşağıda gördüğünüz tüm katlama çizgilerine göre katlayıp açın. Açarken kağıdı tam düzeltmeyin. Çalışmamız bir şemsiyeye benzemeli.
  Not: Kağıdı dikdörtgen kesmeniz fiziki döndürücü kuvvetin gereksinimini azaltır. Ve şekilde gördüğünüz X biçimindeki katlama işini yapmayın sadece + biçiminde kenar orta noktalardan katlayın. Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır. Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

  Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır.

  Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

  3. Konsantrasyon
  Eğer konsantrasyonunuz tam olsun istiyorsanız düşüncelerinize mani olacak herşeyi aklınızdan çıkartın. Gözünüzü kapatıp bir süre bekleyin. Aklınıza her ne gelirse gelsin onu atmadan gözünüzü açmayın. Konsantrasyonunuz sadece aklınızın düşüncelerden arındığı yönünde olsun.

  4. Artık başlayalım.
  Bu gün telekineziye başladığınız ilk gün. Sonuç almak için elinizden geleni yapın.Fakat sakin ve sabırlı olun. Sonuç alamazsanız üzülmeyin. Zaten ilk sefer için sonuç almanız zor olacaktı. Şimdi kağıda 30 derecelik açıyla yukarıdan bakın. Kağıda konsantrasyonunuzu etkilemeyecek kadar yaklaşın. Kağıda uzaklığınız yaklaşık birbuçuk karış olsun. Kağıda odaklanın. Onu sizin bir organınız gibi hareket ettireceğinizi düşünmeniz yarar sağlayacaktır. Gelelim işin en heyecanlı kısmına. Şimdi kağıdı sadece bakarak döndürdüğünüzü düşünün. İster sol için komut verin ister sağ. Önemli olan sizin kağıdın döneceğini düşünmenizdir. Sadece hayal etmeyin. Çünkü hayal etmekten öte kağıdı siz döndüreceksiniz. Kağıda bir süre böyle bakın. Unutmayın! Sakin olmalısınız. Bu gün dönmezse yarın dönecek demelisiniz Bu biçimde günde 10 dakika uğraşabilirsiniz. 5 dakikada bir teneffüs yapın. Hatta bu teneffüsler bir kaç saat sürebilir.

  5. Şu psikolojik hali edinin
  (Bu maddeki bilgiler size moral vermek için değil gerçekler nazara alınarak yazılmıştır)
  Başarmanız için kimse sizi zorlamıyor. Siz başaramamaktan korkmuyorsunuz. Telekinezi zaten basittir. Bir kaç gün içinde nasılsa başaracaksınız. Sonuç alma süreniz çok büyük ihtimalle bir haftayı geçmeyecektir.

  KAŞIK BÜKME YÖNTEMİ
  Kolay Kaşık Bükme Yöntemi
  Eğer imkanlarınız varsa, rahat edebileceğiniz sessiz ve loş bir mekan seçin. Arkanıza rahatça yaslanın yada tamamen uzanın. Gözlerinizi kapayın ve hiçbirşey düşünmemeniz gerektiğini bile düşünmeyin. Şimdi sadece baş ve işaret parmağınızın en uç noktalarıyla kaşığın sapını, kepçesine çok yakın biryerden hafifçe kavrayın. Kaşığı yer ile paralel konuma getirin. Unutmayın, bu esnada gözleriniz halen kapalı bulunuyor olmalı. Şimdi kaşığın "erimekte olan bir hamur" olduğunu düşünün. Bu telkin için kendinizi zorlamayın ve sadece öyle hayal edin. Buna daha iyi odaklamınız ve kaşığın sertliği bilincinin beyin gücünüze engel olmaması için bir yandanda kaşığı başparmağınızla hafifçe okşayın. Kaşığın hemen bükülmesini istemeyin ve acele etmeyin. Kaşığın erimeye başladığına iyi odaklandığınızda kaşık bir müddet sonra bükülecektir. Ancak ilk anda hissedeceğiniz bükülme yalancı histir ve heyecanlanmanızı sağlar. Bu hisse aldırmadan devam etmeli ve en az 6-7 dakikayı böyle geride bırakmalısınız. Kaşık en fazla 10 dakika sonra bükülecektir. Kaşık bükme konsantrasyona göre çok daha hızlı olabilir. Eğer gözle görülebilir bir bükülme olmadıysa, bükülme oranını görmek için kaşığın ilk ve son anlarını düz bir zemin üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

  TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI

  --------------------------------------------------------------------------------

  Amatör telekinetiklerin dikkate alacağı maddeler 1 ve 5. maddelerdir.

  1) Baş ağrısına neden olabilir

  2) Kaşık bükmek bilinç altındaki metallere karşı sertlik düşüncesini kaldırır yada enerji artık daha rahat serbest kaldığından kaşık kolay bükülür. Bu yeteneğinizi geliştirdiğinizde kaşıklar siz farkında olmadan bükülebilirler. Buda cebinize koyduğunuz metallerin kendi kendine bükülmesi demektir. Yemek yerken kaşıkların bükülmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz

  3) cep telefonu, dijital saatleriniz ve analog saatleriniz yani tüm saat türleri üzerinizde taşıdığınızda geri yada ileri gidebilirler.

  4) Kaşık büktüyseniz, dış yüzeyi metal olan saatleriniz kendi kendine bükülebilir, dış yüzeyi metal olmasada analog saatleriniz başka zararlar görebilir

  5) Cep telefonu, saat gibi bataryalı aletlerinizin şarzları daha erken bitebilir

  6) Bulunduğunuz odada ampüller, voltaj düşmesinde olduğu gibi kırpa bilirler, yine elektronik aletler bu durumla karşılaşabilir. Böyle olması onlara belirli bir miktar zarar veriyor olabilir.

  7) Duru-görü yeteneğine davetiye çıkartabilir. Bu da bazı olayları önceden algılamanıza sebep olur. Dolayısıyla iyi/kötü olayları önceden bilmek bazıları için sorun olabilir (Burada ki gelecek görmek çok yakın bir zaman içindir)

  Saydıklarımızın dışında başka teknik ve sağlık problemleri gerçekleşiyor olabilir.


  ALINTIDIR
  23 Nisan 2008
  #1
 2. BeYin GÜCü iLe CiSiMLeRi HaReKeT ETTiRMeK !!! Cevapları

 3. paylaşım için sağol...ilginç di..
  23 Nisan 2008
  #2
 4. bunlari ben yapamiyorum ama ben baska seyler oluyor....

  paylasim icin sagol dostum...
  23 Nisan 2008
  #3
 5. arkadasım cok cok sğol azda olsa büktüm cok olmadı ama calıssam olacağından eminim.

  paylaşım için sağol
  7 Ağustos 2008
  #4
 6. saçma sapan şeyler bunlar kardeşim yha siz düşünün bu türkiyenin hali ne olacak bırakın kağıt çatal kaşık bükmeyi bükünce bişey olmuyor önemli olan türkiyeyi yok etmeye çalışanların bileğini bükmek )
  7 Ağustos 2008
  #5
 7. dostum paylaşım için sağol ama ben bu bardağı mutfağa nasıl göndercem :D bi yardım eder misin :D
  7 Ağustos 2008
  #6
 8. paylaşım için teşekkürlerrrrr
  7 Ağustos 2008
  #7
 9. paylaşım için teşekkürler bende artık taşınılmak istendiğinde evi oraya götürürüm:muha::muha:
  ayrıca arklar nası rep puanı kazanılacağını söyler seniz sevinirim
  NAMEMİKAYBETTİM YARDIM EDİN
  23 Eylül 2008
  #8
 10. paylöasim icin saol cok ugrastim bu islerle ama hic yapamadim
  23 Eylül 2008
  #9
 11. paylaşım için tşklerrrrrrr
  23 Eylül 2008
  #10
 12. hehe :D
  yha ben telekenezi yapsam korkarım kendi kendine hareket edioo cisim :D
  24 Eylül 2008
  #11
 13. CENETTEDE BİR NEVİ BU YAŞAM HAKİMDİR.(düşündüğün herşey o anda mevcut olacak.tasaavuf zaten bunu dünyadada kabul eder.yıllar öncesinden ha bilim yeni bulmuş o ayrı.ve sen aynı anda 2 yerde birdende bulunup olaylara şahitlik edebilirsin.benlikten bir kurtulunsa hepsi olacakta ahhh ahh )
  24 Eylül 2008
  #12
 14. paylaşım için tşklerr
  24 Eylül 2008
  #13
 15. ben yapamam heralde yau:hehehe:
  24 Eylül 2008
  #14
 16. Telepati nedir ?
  Farklı yerlerde (kısa yada uzun uzaklık) bulunan birden fazla kimsenin birbirleri ile konuşma ve diğer yöntemler olmaksızın, sadece beyin güçlerini kullanarak iletişim kurmaları tekniğidir.


  benim alanım! uzaktan gördüğüm bebeklerle çok güzel anlaşırım,bebek arbasında elleri kolları havalnmaya başlar annesi noluyo diye baktığında hemen arkamı dönerim,anne igiyi kestimi yine arabadaki bebekle enlaşırız ve gülüşürüz..sessizce...
  24 Eylül 2008
  #15
 17. Teşekkürler....
  25 Eylül 2008
  #16
 18. ben inanmam böle şeylere
  25 Eylül 2008
  #17
 19. aga benım fazla ders çalısınca basım ağrıyor bunu yaparsam zombi gibi olurum herhalde ... :D paylaşım için teşekkürler.
  30 Kasım 2008
  #18
 20. :yuppi:paylaşım için sağol çok ii
  3 Ocak 2009
  #19
 21. :)bu arada bunun gerçek olduğunu pek inanmadım yaa:öhh:
  3 Ocak 2009
  #20
soru sor

BeYin GÜCü iLe CiSiMLeRi HaReKeT ETTiRMeK !!!