BİR DOKTORUN BAŞINDAN GEÇEN OLAYLAR

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, mr. special üyesi tarafından 3 Eylül 2006 tarihinde yazılmıştır. BİR DOKTORUN BAŞINDAN GEÇEN OLAYLAR hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Junior Chamber International Türkiye-Genç Girişimciler Derneği'nin Türkiye'nin 10 Başarılı Genci Yarışması'nda Kişisel Başarı Ödülü'ne layık görülen İrgil'in hastalarıyla yaşadığı ilginç hikayeler şöyle:

  - Göbekten çocuk yapmaya çalışmışlar: 5 yıldır çocuk olmuyor diye başvuran bir çift vardı. Göbekten çocuk yapmaya çalışıyorlarmış. Gencecik aile. Ama bu eğitim-öğretim meselesi. Çünkü anne kızına, 'sen göbekten çıktın' diye anlatıyor hep.

  - Meme tümörü olup, üstüne balık bağlayıp gelen hastam vardı: Meme kanseri için geldiğini sanıyorum. Diyor ki, boğazıma bir şeyler takılıyor, acaba oradan kılçık kaçmış olabilir mi? Tümörlü memenin üstüne niye balık bağlandığını merak ediyorum. Bursa'da öyle bir gelenek varmış, yaranın üzerine özellikle alabalık bağlanırmış.

  - Hemoroit fitilini yutup hapı makata sokan hasta: Bir hastam vardı. Hemoroit hastasına bir fitil, bir de kabızlık hapı vermiştim. Hap küçük, fitil uzun. Hasta telefonla arayıp, 'Hocam, haplar büyük, ikiye bölerek yutabilir miyim?' diye sordu. Nasıl, uzun olanı mı? Onlar fitil, makatına sokacaksın onları' diyorum. 'Yok ağabey ben küçüğünü oraya bıraktım, büyüğünü de yuttum' dedi.

  -Kedinin çaldığı meme: Bursa'daki Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi'nin Başhekim Yardımcısı Operatör Dr. Ceyhun İrgil, tümörden dolayı memesi düşen bir hastasından teşhis için memeyi getirmelerini istediğinde, 'parçayı kedi götürdü' cevabını aldığında şok geçirdiğini belirtti.
  Bir meme, tümörden ötürü çürür ve düşer mi? Bir insanın memesini kedi kaçırabilir mi? Kedi kaçırmış memeyi. Bulamadılar, getiremediler memeyi. Hem de Gemlik'te. 'Getirin de parçayı tahlil yapalım' dedik, yok getiremediler.

  - Üçüncü memeyi normal sanan çift: Bir kadının 3 memesi var. 50 yaşlarında. Yenişehir'den. 'Ağrıyor' diye geldi. Doğuştan, olabilir. Ama 50 yıldır hiç merak etmedin mi bunu? Bana verdiği cevap çok ilginçti: 'Bütün kadınların böyle değil mi?' Pes doğrusu. Kocasına döndüm. Ya amca, hiç televizyon izlemez misin? Televoleler'de filan görmez misin, 2 memeli kadınları? Ne dedi biliyor musunuz? Onların 3. memeleri arkalarında değil mi?
  :muha: :muha: :muha: :muha:
  3 Eylül 2006
  #1
 2. BİR DOKTORUN BAŞINDAN GEÇEN OLAYLAR Cevapları

 3. :deli: :deli: :hehe: :gozkırp: :gozkırp: :hehe: :hehe: :hehe:
  4 Eylül 2006
  #2
 4. :hehehe: :deli:
  4 Eylül 2006
  #3
soru sor

BİR DOKTORUN BAŞINDAN GEÇEN OLAYLAR