Bir ilişkide kadın nasıl davranmalı

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, hkngnrs üyesi tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Bir ilişkide kadın nasıl davranmalı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  1, AŞAMA
  Bir kız hoşlandığı bir erkekle nasıl flört etmeli?
  Öneri: Beğendiğiniz erkeği kapsama alanınız içine almanız lazım. Sizin diğer kızlardan farklı olduğunuzu bir şekilde hissettirmelisiniz. Örneğin çok güzel bir gülüşünüz olabilir. Onu kullanarak erkeği kendi ekseniniz etrafında döndürebilirsiniz. Onun beyninde şimşekler çaktırmak için öylesine sinyaller gönderin ki, gözünü kapattığı zaman gülüşünüzü düşünsün. O flört aşamasında durmadan çocuğun beynini ikaz etmeniz gerekir.
  Nasıl: Bu nasıl olabilir diye yüksek sesle düşünürken bir öneri geldi. Ben sarışın ve mavi gözlü olmamın avantajlarından faydalanıp bir erkeği etkileyebilirmişim. Çünkü hoşlandığım kişiye Türk olduğumu söylersem şok geçirme olasılığı yüksekmiş! Bana gerçekçi bir yaklaşım gibi geldi ama tabii sadece dış görünüşle değil, bazı hareketlerle de hoşlandığımız kişiyi etkileyebilmeliyiz diye düşünüyorum.
  2. AŞAMA
  Basit görünmeden nasıl telefon numarası alınır?
  Öneri: Bir erkekten telefon numarasını istemeyin. Telefonu kız almaz, erkek alır. Ama kendi telefon numaranızı bir şekilde çocuğa verin. Bu nasıl olabilir? Öyle bir şey yapmalısınız ki erkek sizin numaranızı istesin. Onun sizi aramasını sağlayacak bir neden bulabilirsiniz. Birbirinizle iletişim kurmanızı sağlayacak bir konu bulmanız lazım. Eğer aynı okulda okuyorsanız beraber ödev yapmayı veya size bir konuda yardımcı olmasını isteyebilirsiniz, örneğin insanlar benim halledebileceğim şeyleri bilir ve o konularda beni ararlar. Siz de yardımcı olabileceğiniz şeyler konusunda ona tüyolar verebilirsiniz. Basit gözükmeden ancak bu şekilde telefon numaranızı istetebilirsiniz. Eğer kendinize çok güveniyorsanız erkeksi bir tavırla "Bu benim numaram, istediğin zaman ara" diyebilirsiniz. Erkek bu tavır karsısında "Vay be kıza bak!" diyebilir.
  Nasıl: Anlıyorum ki flörtleşmenin değiştirilemeyecek kuralları var. Yani bir erkekten telefon numarasını isteyemiyoruz çünkü basit gözükme olasılığımız hâlâ devam ediyor. Eğer "Rol yapma kabiliyetim hiç yok" diyorsanız, telefonunuzu bazı oyunlarla istetme yerine cesaretinizi kullanıp kendi telefon numaranızı vermeyi tercih edebilirsiniz. Çünkü bir sürü şaklabanlık yaptıktan sonra bir de telefon numaranızı istemezse kendinizi çok kötü ve oyuna gelmiş hissedebilirsiniz!

  3. AŞAMA
  Telefon sorunu çözüldükten sonra mesaj mı atmalı, aramalı mı?
  Öneri: Numaranızı vermenin bir yolunu bulduysanız çocuğun aramasını beklemekten başka çareniz yok. Şöyle bir yol çizebilirsiniz: Çoğu erkek futbolla yakından ilgilenir. Tanışma esnasında çocuğun tuttuğu takımı öğrendiğinizi varsayıyorum. Futboldan haz etmiyor olabilirsiniz ama hoşlandığınız erkek için ilgileniyormuş gibi yapın. Hafta sonu önemli bir maç var ve izleyemeyeceksiniz. 'Maçın skorunu mutlaka haber ver' diyebilirsiniz. Çocuğu bir şekilde görevlendirin ki size karsı sorumluluk hissetsin.
  Nasıl: Bu gerçekten süper bir öneri çünkü aramızda futbolla ilgilenen kızlar var. Yani ilgileniyormuş gibi kendinizi kasmanız gerekmeyebilir. Maç izlemeye, gazetelerdeki yorumları okumaya bayılıyor olabilirsiniz. Hele bir de hoşlandığınız erkekle aynı takımı tutuyorsanız sizden mutlusu olamaz. Farklı takımı tutuyor olsanız bile bu iletişim şekli ideal olabilir. Futbolla ilgilenmeyen bir kız için ilgileniyor numarası yapmak hayli zor ama yine de mesaj atmak için güzel bahane gibi gözüküyor. Tabii önce erkeğimizin futboldan gerçekten hoşlandığından ve bir takım tuttuğundan emin olmamız lazım.
  4. AŞAMA
  Buluşma için yer seçimi nasıl olmalı? Nereye gidilmeli?
  Öneri: İlk buluşma, birbirinize odaklanabileceğiniz bir yerde olmalı. Ama aynı zamanda sizden başka kimsenin olmadığı bir yer de olmamalı. Eğer 'Gel bende oturalım' derseniz erkeğin gözündeki imajınız direkt değişir. Sessiz ve sakin olması acısından Starbucks olabilir ama kuytu köşe tercih edilmeli. Onu da tesadüfen ayarlamış gibi olmalısınız, 'Gürültüden bir şey konuşamadık ki' gibi muhabbeti bölecek durumlardan uzak ama sosyal bir yapının içinde olmalısınız. Sinema olmamalı çünkü sinemada filmi seyreder, birbirinizle konuşamazsınız. Onun için birbirinizin gözlerinin içine bakarak sohbet edebileceğiniz, şakalaşabileceğiniz, birbirinizi tavlayabileceğiniz bir ortam hazırlayın. Bunun da çok hazırlanmış görünmemesine özen gösterin. Erkeğin, 'Benimle yakınlaşmak İçin düzen kurdu' diye düşünmesini engellemek açısından...
  Nasıl: Hoşlandığınız erkekle kendinizi rahat hissetmek için tanıdık bir mekana gidip hiç de rahat olmadığınız buluşmalar yaşamışsınızdır. Arkadaşlarınız yanınızdakiyle tanışmak için masanıza uğrar veya meraklı bakışlar aranıza girer. Birbirimize konsantre olabileceğimiz bir yer konusunda hemfikirim. Hem keyifli hem de kalabalık olmayacak bir yer bulmak çok da zor olmamalı.
  19 Şubat 2009
  #1
 2. Bir ilişkide kadın nasıl davranmalı Cevapları

 3. sağol hakan süpersin...bende napcam diye düşünüyordum:)
  19 Şubat 2009
  #2
 4. fazLa düşünme olduğun gibi davran çok da kaLıba girmeye gerek yok bence :)
  19 Şubat 2009
  #3
 5. ee niye yazıyorsun o zaman bunlar tutan taktikler olsa gerek:)
  19 Şubat 2009
  #4
 6. iLişkiLerinde sorun yaşayanLar arada sırada bunLarıda unutmasın var oLduğunu biLsin ve uyguLasın diye yazıyorum.beLki birgün senin işine yarar !
  19 Şubat 2009
  #5
 7. tamam sağolllllllllll..
  19 Şubat 2009
  #6
 8. paylaşım için tşkr
  27 Nisan 2009
  #7
soru sor

Bir ilişkide kadın nasıl davranmalı

Alakalı Aramalar:

 1. yeni tanistiginiz erkege nasil davranmali

  ,
 2. yeni tanistigim erkege nasil davranmaliyim

  ,
 3. yeni tanıştığın erkeğe nasıl davranmalı

  ,
 4. ilk tanistigin kisiye nasil davranmali,
 5. tanistigin erkegin gozune gir,
 6. yeni tanistigim erkek