burcunuz balık yükseleniniz kova ise

İsimli konu WH 'Balık' kategorisinde, By_DmR üyesi tarafından 23 Ekim 2008 tarihinde yazılmıştır. burcunuz balık yükseleniniz kova ise hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. burcunuz balık yükseleniniz kova ise
  Sabaha karşı saat 2 ile 4 arasında meydana gelen bu doğum somut konularla ilgilenmeyi seven, yaşamını devam ettirebilmek için kaynak yaratmakta usta olan bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkilidir. Özellikle finansal konularda ve maddeye şekil vermek alanında Balık-Kova insanı oldukça yeteneklidir.

  Yükselen Burcu Kova olan Balık, insanlık adına yapılan her şeye katkıda bulunmak için hiç bir çabayı esirgemez. İnsanlara hizmet etmek, sorumluluk yüklenmek kendini mutlu hissetmesine yardım eder. Balık-Kova insanının sosyal alanlarda ve sanatta başarılı olma şansı yüksektir. Yükselen Kova ilişkilerinde bireyselliğini rahatça ortaya koyar ve takdir görmek ister. Saygı, çıkarsız sevginin yanında temel şartıdır. Eşinin kendisine inanmasını ve güvenmesini ister. Temeli sağlam olmayan birliktelikler Balık-Kova yı derinden endişelendirir. Güvensizlik ve sadakatsizlik ilişkiyi bitirmesi için yeterlidir.
  23 Ekim 2008
  #1
 2. burcunuz balık yükseleniniz kova ise Cevapları

 3. paylaşım için saol.............
  19 Ocak 2009
  #2
 4. PaYLasım ıcın saoL ...
  29 Temmuz 2009
  #3
soru sor

burcunuz balık yükseleniniz kova ise