Büyü yapılan kişi büyü yapıldığını nasıl anlar

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 13 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Büyü yapılan kişi büyü yapıldığını nasıl anlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. büyünün belirtileri nelerdir nasıl anlaşılır
  13 Ocak 2011
  #1
 2. Büyü yapılan kişi büyü yapıldığını nasıl anlar Cevapları

 3. Büyünün belirtileri : Kişiye büyü yapıldığı nasıl fark edilir?

  Büyülenmiş olan kimse hal ve hareketlerinden kendini belli eder,tabii bu hal ve hareketleri büyüye yormayıp psikolojik sorun zannedenler çıkacaktır. Bir bakıma büyülenmiş kişi psikolojik açıdan da zarara uğramıştır fakat bu sorun ilaç tedavisiyle geçecek bir sorun değildir.Tabii doktor tedavisi her zaman önerilir büyü büyü bozma yöntemleriyle yok edilip kişi eski normal haline dönsede psikolojik yansımaları kalmış olabilir.
  Büyü yapılan kişi çok sinirli olur önceki günlerde belkide son derece yumuşak başlı olan kişi birden sert,aksi en ufak şeylere aniden sinirlenen bir kişliliğe bürünür.Bağırmak çağırmak ve çığlık atmak büyülenmenin belitilerindendir.
  Bazen de tam aksine büyülenen kişi sessiz bir kişiliğe bürünür ,son derece hareketli ,cıvıl cıvıl ,neşe dolu ,hayata bağlı bir insanken içine kapanık ,konuşmayan, hayata küsmüş bir kişilik ortaya çıkar.
  Büyü yapılan kişinin ekonomik durumuda psikolojik sıkıntıları nedeniyle bozulur.Büyülenen kişi işe gitmek istemez içine kapanır.İşe gidecek kadar iyi durumda olsada iş yerinde sinirli ve hırçın davranışlarıyla iş yeri düzenini bozar işten çıkarılır.İş yeri büyülenin ise bu seferde yanında çalışanlar varsa bu günden güne daha çok hırçınlaşan öfkeli işverenin yanında durmaktansa işlerinden ayrılmayı tercih ederler.
  Büyülenenlerin önemli belirtilerinden biride sudan uzak durmaktır .Bu kişiler el yüz yıkamaktan ve banyo yapmaktan vazgeçerler sudan temizlikten hoşlanmamaya başlarlar.Evleri odaları darmadağınık ve pis olmaya başlar odalarında temizlik yapılmasını istemezler.Deniz mevsiminde denizden çıkmayan yüzmeyi çok seven bir kişi büyülense denize girmekten nefret etmeye başlar.
  Büyülenen kimselerdeki bu su fobisinin nedeni büyücülere büyü yaparken yardım eden kötü varlıklar ve kötü cinlerin temizlikten ve özellikle akar sudan hiç hoşlanmamalarındandır.
  Her gün yolu akar su üzerinden geçen kişilere çok büyük büyüler haricinde büyü tutmaz bu büyü ile ilgilenenlerin bildiği bir gerçektir.Çünki akar sular kişinin üzerindeki kötü enerjileri mıknatıs gibi çekerek götürmektedir
  .
  13 Ocak 2011
  #2
 4. Büyülenmek bence insanın iradesine bağlıdır.. İnsan ALLAH yolunda ise 5 vakit namazını kılar orucunu tutarsa kalbındede ALLAH korkusu var ise emin ol ona gelecek cinler büyülenir :)) :bravo:
  14 Ocak 2011
  #3
 5. O zaman peygamber efendımızı büyü hiç tutmaması lazımdı... efendımız 2 ya yataklarda kaldı ve cebrail a.s. bozdu büyüyü peygember efendımıze su kuyuya gıt sıhırlı ok orda dıye bıldırıldı ve o sırada nas ve felak surelerı geldi... bunun pek namzla nıyazla alakası yok ozaman efendımızı hiç tutmazdı değil mi?
  25 Haziran 2012
  #4
 6. merhaba arkadaşlar yazıyı okudumda aynı yazanlar benim eşimde de var birbirimizden soğuduk resmen sanki nefretle bakıyoruz büyü olduğunu düşünmeye başladım artık ne yapmam gerekir biri bana allah rızası için yardımcı olsun
  12 Temmuz 2012
  #5
soru sor

Büyü yapılan kişi büyü yapıldığını nasıl anlar