Danimarka'da sübyancı rezaleti(13 yaşında kızla birlikte olacağını zanneden sapıklar)

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, orjinal2.0 üyesi tarafından 2 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Danimarka'da sübyancı rezaleti(13 yaşında kızla birlikte olacağını zanneden sapıklar) hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Danimarka'da, internette kendisini 13 yaşında bir kız çocuğu olarak tanıtan kadın gazeteci, cinsel ilişki kurmak isteyen 4 kişiyi deşifre etti..

  S abah Gazetesi'nde Sadi Tekelioğlu imzası ile yayınlanan habere göre, Danimarka'nın yüksek tirajlı tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet'te çalışan Tine Rögild (26) isimli kadın gazeteci, kendini 13 yaşında bir kız gibi göstererek internette chat yaptı. May ismiyle yazışan gazeteciyi küçük kız zanneden yaklaşık 100 erkek cinsel içerikli sohbet etti, hatta bazıları kamera önünde mastürbasyon yaptı.

  'SUÇ FİİLEN OLUŞMADI'
  Kadın gazeteci, bu erkeklerden 43 yaşında subay, 53 yaşında emekli polis komiseri, 72 yaşında emekli ve 35 yaşında bir aile reisiyle seks yapmak üzere anlaştı ve buluşma yerine bir kameraman ve bir haberci arkadaşını da götürdü. Polis komiseri olay yerinden koşarak uzaklaşırken, olaydan bir gün sonra gözaltına alındı. Subayın ise küçük kızın bekâretini bozmak istediğini dile getirdiği ifade edildi. Gazetecinin yaşlı erkekleri sahte bir chat profiliyle tuzağa düşürüp yakalatması basın çevrelerinde de tartışılıyor. 'Cinsel taciz' diye adlandırılabilecek suçun fiilen oluşmadığına dikkat çekilirken, adı geçen erkeklerin hangi suçlama ile ceza alacakları ise merak konusu.

  BİR ASKER BİR POLİS BİR 72'LİK
  Gazetecinin tuzağına düşen emekli polis komiseri çareyi kaçmakta bulurken subayın ise küçük kızın bekâretini bozmak istediği belirtildi.
  2 Haziran 2008
  #1
 2. Danimarka'da sübyancı rezaleti(13 yaşında kızla birlikte olacağını zanneden sapıklar) Cevapları

 3. Allah bunların belsasını versin :kızgın:
  yozlasmanın etkileri
  2 Haziran 2008
  #2
 4. Sapık bunlar başka bir tarifi yok tedavi olmaları lazım.Paylaşım için teşekkürler.
  2 Haziran 2008
  #3
 5. yorum yok teşekkürler
  2 Haziran 2008
  #4
 6. burda söylenecek 3 şey var.. 1.si kız çocuklarına, lütfen kıyafetlerinize dikkat edin.. siz çocuksunuz, t.v ve gazetelerde gördüğünüz, sadece vücutlarını sırtlanlara göstererek hayatını idame ettiren insanlık müsvettelerine özenmeyin.. unutmayın ki siz geleceğin annelerisiniz. 2.si ailelere, özelliklede annelere, ev hanımlığı angarya bir iş değildir, aksine dünyanın en zor mesleğidir, sığ akıllılar, sabah kalk, ortalığı temizle, bulaşığı yıka, akşam dizi izle olarak algılarlar ev hanımlığını, sizin çok daha önemli bi vazifeniz var, çocuk yetiştirmek... 3.sü bu fiile karışan erkeklere.. onları ve bizi Allah ıslah etsin, akıl versin..
  2 Haziran 2008
  #5
 7. Yaratik Bunlar İnsan DeĞİl Sadece Bİr Yaratik...
  3 Haziran 2008
  #6
 8. pis sapıklar......:kızgın:
  3 Haziran 2008
  #7
 9. dünyanın çivisi çıkmış valla
  3 Haziran 2008
  #8
 10. Allah onlara hidayet etsin,onları ıslah etsin.Yazık çok yazık...
  3 Haziran 2008
  #9
soru sor

Danimarka'da sübyancı rezaleti(13 yaşında kızla birlikte olacağını zanneden sapıklar)