Deniz Seki nasıl 8 kilo verdi

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, mért21 üyesi tarafından 14 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. Deniz Seki nasıl 8 kilo verdi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Deniz Seki nasıl 8 kilo verdi
  Shakira, Beyonce, Demi More ve Bruce Willis gibi Hollywood yıldızlarının tercihi olan detoks programı, son zamanlarda ülkemizde de moda oldu.

  Diyetisyen Taylan Kümeli'nin uyguladığı detoks programına İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Deniz Seki, Serdar Bilgili, Siren Ertan, Emre Altuğ, Gülay Kamaz ve Emine Sabancı gibi isimler katılıyor. Ünlü isimlere L3 Lifeshot adlı bir program uyguladığını söyleyen Taylan Kümeli, bu programı şöyle anlatıyor: "Karaciğeri destekleyerek zayıflamaya yarayan bu program aynı zamanda alkol ve sigaranın karaciğer üzerindeki yıkıcı etkisini azaltmak için de kullanılabiliyor."

  Kümeli, Deniz Seki'nin bu program ile alkolü bıraktığını ve 8 kilo verdiğini belirtti: "Deniz Hanım hem alkolü bıraktı hem de kilolarına veda etti. Şimdi çok daha bilinçli. Karaciğerini detoks programı ile tamamen temizledik ve kendisini daha canlı bir hale getirdik."
  14 Nisan 2008
  #1
 2. Deniz Seki nasıl 8 kilo verdi Cevapları

 3. Teşekkürler...
  14 Nisan 2008
  #2
soru sor

Deniz Seki nasıl 8 kilo verdi