> Doktorlar Dizisi 29.Bölüm Özeti

İsimli konu WH 'TV Dizileri' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 29 Ekim 2007 tarihinde yazılmıştır. > Doktorlar Dizisi 29.Bölüm Özeti hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Doktorlar Dizisi 29.Bölüm Özeti

  Doktorların aşk hayatı, meslekleri kadar başarılı değildir. Ne Suat ve Zenan ne de Ela ve Levent ilişkilerini istedikleri gibi yürütememekte, sorunlar yaşamaktadırlar. Asistanlar ve cerrahlar da kendi aralarında kafa patlatarak karşı cinsi anlamaya çalışır. Ancak iki taraf da bu konuda pek başarılı değildir. İki çift de sonunda hastalarının yanında tartışacak noktaya gelirler.
  Doktorlar dizisine yeni katılan İlhan Mansız’ın canlandırdığı yakışıklı genç hasta ise, sürekli tartışan Suat ve Zenan’ın çok şanslı olduğunu düşünmektedir. Çünkü kendisi hiç aşkı tatmamıştır ve en kötüsü, kalbinin iflas ettiğini, bu duyguyu yaşamadan ölme ihtimali olduğunu öğrenir.
  Çiftler arasındaki gerilim Ela’nın aniden ortaya çıkan hastalığı nedeniyle şekil değiştirir. Ela’nın acısını dindirmek için aldığı morfin, zihninde tuttuğu her şeyi ortaya dökmesine sebep olur. Levent, Zenan, Suat ve tabi ki Arslan bu durumdan nasibini alır. Morfin’in etkisiyle kontrol mekanizmasını yitiren Ela, hepsi hakkında düşündüklerini bir bir ortaya döker.
  Arslan, meme kanseri nedeniyle alınan göğüsleri yerine implantasyon yapacağı hastasıyla Ela olmadan ilgilenmek durumunda kalır. Hasta, Arslan’ın pek alışık olmadığımız sevecen yüzünü görmemize neden olur. Ancak başhekimlik yarışına katıldığını ilan ettiğinde Arslan’ın hırslı karakterinde bir değişiklik olmadığı anlaşılır..
  Fikret ilerleyen hamileliği dolayısıyla sıkıntılar yaşamaktadır. Hamilelik depresyonuna girmek üzereyken duygularını umulmadık biriyle, asistanı Hasan’la paylaşır. Bu arada Hasan’ın Sevda’yla karşılıklı yardımlaşmaları, aralarında sıcak bir ilişki başlamasına sebep olur.

  29 Ekim 2007
  #1
 2. > Doktorlar Dizisi 29.Bölüm Özeti Cevapları

 3. çok tşkrler saol paylaşım için...:D
  24 Şubat 2009
  #2
 4. paylaşım için sağol
  24 Nisan 2009
  #3
 5. paylaşım için sağol.....
  11 Mayıs 2009
  #4
 6. saol............
  21 Ağustos 2009
  #5
 7. paylaşım için teşekkürler...
  17 Eylül 2009
  #6
soru sor

> Doktorlar Dizisi 29.Bölüm Özeti