Dolgun Bacaklar Kalın Bacaklılar Nasıl Giyinmeli

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 6 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Dolgun Bacaklar Kalın Bacaklılar Nasıl Giyinmeli hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Dolgun Bacaklar Kalın Bacaklılar Nasıl Giyinmeli hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. dolgun bacaklar ve kalın bacaklılar nasıl giyinmeli hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  ünlülerin bacakları dolgun bacaklı kadınlar ince bacaklılar nasıl giyinmeli kalın bacaklı ünlüler kısa bacaklı ünlüler

  [​IMG]

  Bacak Tipinizden Haberiniz Varmı ?  Bende her kadının istediği gibi uzun bacaklara sahip olmayı arzuluyorum fakat malesef ne ise o oluyor Çok uzun değil dolgunda değil ama orta bacaklıyım. Yani orta derken kıvam olarak orta Bacak tiplerini bilmeniz gerekiyor ki arkadaşlarım ona göre giyinesiniz.
  Çok uzun bacaklar
  Örnek ünlüler: Cameron Diaz, Uma Thurman, Nicole Kidman
  Sırları: Bacaklarınızı ön plana çıkarın

  Çekici görünmesi için Cameron Diaz mini etekler ve elbiseler giymeyi tercih ediyor, Nicole Kidman ise tayt giymeyi tercih ediyor ve Uma Thurman ise tül gibi şifon elbiseler giyiyor. Üç ünlününde sırrı bacaklarının uzunluklarının farkına varmaları ve bunu açığa çıkartarak hepimizi kıskandırmaya yaramaları.

  Siz ne yapmalısınız ? Bir dahaki sefere dışarı çıkacağınız zaman odak noktasının bacaklarınız olmasını sağlayın ve onları gösterebileceğiniz bir elbise giyin. Pedikür yaptırın ve görünümünüzü önü açık bir ayakkabı ya da sandalet ile tamamlayın.
  Dolgun ve şekilli bacaklar
  Örnek ünlüler: Kate Winslet, Kelly Brook, Emma Bunton
  Sırları: Feminen ve seksi görünen dolgun bacaklara sahip olmak daha iyidir. İnce bacaklar her zaman herşey demek değildir. Bu bacak tipine sahip kadınların kırmızı halı üzerine pantolon giyerek çıktıklarını göremiyebilirsiniz. Kate Winslet'in bacakları dolgun olduğu kadar uzunlarda bu yüzden kendisi korseli elbiseleri tercih ediyor. Emma Bunton ise mini elbiseler ve tayt giymeyi seviyor.

  Siz ne yapmalısınız? Bacaklarınızı gizlemeyin. Duştan sonra bacaklarınızı vücut losyonu ile nemlendirin. Daha sonra üzerinize yapışan kıyafetler giyerek bacaklarınızı hem uzun gösterin hem de mükemmel görünün.
  Orantılı bacaklar
  Örnek ünlüler: Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston, Melanie Sykes
  Sırları: Sütun gibi kusursuz bacaklar. Jennifer Aniston'ın tercihi dizlerinin uzunluğunu gösteren elbiseler ve kurdeleli ayakkabılar.
  Siz ne yapmalısınız? Uygun bir elbise seçimi ile kıyafetinizin sizin hakkınızda konuşmasını sağlayabilirsiniz.
  Kısa ve zarif bacaklar
  Örnek ünlüler: Kylie Minogue, Rachel Stevens, Billie Piper
  Sırları: Mini etekler gardıroplarının başlıca kıyafetleri arasında. Kısa bacaklara sahip bayanlar eğer uzun etekler giymek isterlerse kumaş rengini açık tutmalılar ve şifonu tercih etmeliler.
  Siz ne yapmalısınız? Mini etekleri tercih etmelisiniz. Uzun çizmelerle gündelik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Eğer dizinizin biraz üzerinde bir etek giymek istiyorsanız görünümünüzü tamamlamak için sandaletleri tercih edin.
  Sert ve sadece egzersiz sayesinde olabilecek kıvrak bacaklar
  Örnek ünlüler: Madonna, Anna Kournikova, Gwyneth Paltrow
  Sırları: Atletik bacaklar ile dünyadaki bütün kıyafetler ile güzel görünebilirsiniz. Sportif kaslar büyük ve abartılı görünmek zorunda değiller. Gwyneth Paltrow'un en sevdiği kıyafetleri mini etekler ve süveterler. Madonna ise kesilmiş jeanleri tercih ediyor.
  Siz ne yapmalısınız? Kişisel bir eğitmen ile egzersiz yapmaya başlayın. Böylece bacaklarınız kaslı ve güzel görünebilir.
  Güçlü ve mükemmel bacaklar
  Örnek ünlüler: Beyonce, Jennifer Lopez, Kelis
  Sırları: Bütün bu bayanların ortak özelliği kendilerine olan güvenleri. Bunların dışında dans etmek bacakların için en güzel egzersizdir. Seksi kalçalara sahipseniz minileri tercih edin. Ayrıca kalçalarınız sert ise üzerinize yapışan kumaşları giymeyin daha çok deri ya da pamuk giymeyi deneyin.
  6 Mayıs 2013
  #1
 2. Dolgun Bacaklar Kalın Bacaklılar Nasıl Giyinmeli Cevapları

soru sor

Dolgun Bacaklar Kalın Bacaklılar Nasıl Giyinmeli

Alakalı Aramalar:

 1. kalın bacaklı kadınlar nasıl ayakkabı giymeli

  ,
 2. kalın bacaklı ünlüler nasıl giyiniyor

  ,
 3. bacakları kalın olan kadınlar nasıl giyinmeli

  ,
 4. bacağı kalın olanlar nasıl giyinmeli,
 5. bacakları kalinolan bayanlar nasil kot giymeli,
 6. kalin bacakli bir erkek nasil pantolon giymeli,
 7. dolgun bacaklar nasıl etek giymeli,
 8. kalın bacaklarim var nasıl giyinmeliyim,
 9. kalın bacaklı kadınlar nasıl bot giymeli