Dostinex Ne İşe Yarar Dostinex Kullanırken Adet Olunurmu

İsimli konu WH 'Cinsel Sorunlar' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 17 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Dostinex Ne İşe Yarar Dostinex Kullanırken Adet Olunurmu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu paylaşımımda dostinex ne işe yarar ve dostinex kullanırken adet olunurmu hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Dostinex Ne İşe Yarar Dostinex Kullanırken Adet Olunurmu ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  dostinex kullananlar ağrı kesiciler adet gecikmesi yaparmı dostinex regl döneminde kullanılıyor mu dostinex kilo aldırırmı dostinex meme kanserinde kullanılırmı

  Regl Dönemi Ve Ağrılar Hakkında Genel Bilgiler!  Merhaba Bayanlar

  Sayın Jinekolog Dr. Kağan Kocatepe siz değerli kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamaya soluksuz devam ediyor…

  Merhaba ben 40 gün önce doğum yaptım. Saçımı boyatmak istiyorum. Acaba saç boyası süte geçer mi?

  Organik boyalarla saçlarınızı boyatabilirsiniz.

  Kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını bir ebe anlayabilir mi?

  Kızlık zarı muayenesi tecrübe gerektiren bir konudur ve deneyimli olmayan bir ebe bu konuda yeterince doğru tanı koyamayabilir.

  Primolutn kullanan bir bayan ilacı kestikten kaç gün sonra adet görür?

  Bu tür geciktirici ve söktürücü ilaç kullananlar ilacı kestikten sonra 2-7 gün arası bir zamanda adet görmelidirler.

  Merhaba, bende Hiperprolaktinemi var. Dostinex kullanıyorum, yapılan son tahlilde prolaktin normal seviyede çıktı. Adetlerim hep düzenli olurdu fakat bu ay gecikti (1 hafta). Hastalığıma rağmen hamile olma riskim var mı?

  Bunun tek yolu gebelik testi yaptırmaktır, ancak sorun prolaktin hormonunun tekrar yükselmiş olması da olabilir.

  Merhaba ben her ay düzenli adet görüyorum fakat ilk günler normal kanama oluyor daha sonrada kesiliyor. Banyodan hemen sonra tekrar kanama oluyor. Yoğun olmadığı halde 7-8 gün sürüyor. Bunun için bir doktora gitmemi tavsiye ediyor musunuz yoksa normal mi?

  7 gün sürekli olarak bu şekilde adet gören bir kadın için normalin üst sınırıdır. Eskiden beri var olan bir durumsa ve başka şikayetiniz yoksa doktora gitmeyebilirsiniz.

  Merhaba yumurtalıklarımda kist olması nedeniyle Ginera kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan sonra ikici ayda yediklerime dikkat etmeme rağmen 5 kilo aldım. Yeşil çay tabletleri fat burner olarak satılıyor. Ginerayi kullanırken bunları kullanmam ne kadar doğru olur? Bir sakıncası olur mu acaba? Teşekkürler.

  Hap kullanırken makul miktarlarda (günde üç fincan) yeşil çay kullanabilirsiniz, ancak bu sizin sorununuzu muhtemelen çözmeyecektir, doktorunuza danışarak ilacınızı değiştirmesi daha uygun olabilir.

  Ertesi gün hapının koruma yüzdesi nedir? Hamileyken adet dönemi olur mu?

  Korunmasız ilişkiden sonra ilk 72 saatte kullanıldıklarında ertesi gün hapları gebelikten %90 oranında korurlar. Hamileyken de adet kanamasına benzeyen kanamaların olması mümkündür.

  İlişkiden kaç gün sonra hamile olduğumu anlayabilirim? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  İlişkiden sonra en erken 12. günde yapılan gebelik testinde hamilelik anlaşılabilir, ancak bu test negatif gelirse bir hafta sonra testi tekrarlamak yerinde olur.
  17 Haziran 2013
  #1
 2. Dostinex Ne İşe Yarar Dostinex Kullanırken Adet Olunurmu Cevapları

soru sor

Dostinex Ne İşe Yarar Dostinex Kullanırken Adet Olunurmu

Alakalı Aramalar:

 1. dostinex adet gecikmesi yaparmı

  ,
 2. Dostinex adetliyken kullanılırmı

  ,
 3. dostinex ne işe yarar

  ,
 4. dostinex adet geciktirirmi,
 5. dostınex kullananlar,
 6. Dostinex adeti geciktirirmi,
 7. dostinex kullanımı adet gecikmesi yaparmı,
 8. adetliyken dostinex kullanılırmı,
 9. dostinex adeti düzenler mi,
 10. dostinex adet gecikmesi