DÜMENCi HAYDAR

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, xscorpionix üyesi tarafından 21 Mart 2010 tarihinde yazılmıştır. DÜMENCi HAYDAR hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaslar baslıkta belırtıldıgı gıbı bu gunku konumuz medyatık göz önunde olan bir doktorki sormayın HAYDAR DÜMEN megerse soyismi gibi baya bir dümen cevriyomusta yeni yeni ortaya cıkmıs.

  BUYRUN YORUM SİZİN


  [​IMG]

  CİNSEL SOĞUKLUĞU OLANLARDAN İSTEDİĞİ PARA 3 BİN EURO

  Televizyon ve gazetelerde seks konusunda doğruluğu tartışılır bilgiler veren Dr. Haydar Dümen, faka bastı... atv'de yayınlanan Deşifre programına katılan 7 çift, vajinismus sorunuyla gittikleri Dümen'in kendilerinden 3 bin euro aldığını söylemişti. TAKVİM, bu konuya manşetine taşıdı ve Dümen'den mağdur olanların araması için bir telefon numarası verdi. Dün gazetemizin telefonları susmadı, bir ara santral kilitlendi. Dümen'in ağına düşürdüğü çiftlerin sayısının yüzlerce olduğu ve her birinin binlerce euro zarara uğradığı ortaya çıktı. İşte gazetemizi arayan çiftlerden bazılarının:

  Y.S. (İstanbul): Geçen yıl Haydar Dümen'e gittik. Eşimin vajinismus sorunu nedeniyle yaşadığımız sıkıntıları anlattık. 2 bin euro istedi. Parayı ödedik, saçma sapan tekliflerde bulundu. İsyan ettik, paramızı geri istedik ama alamadık.

  T.İ (İstanbul): Zor günler yaşarken bir umut olsun diye Haydar Dümen'e gittik. Hem paramızı aldı hem de hayatımızı daha da zor hale getirdi. Aldığı para haram olsun.

  S.S: (Bursa): Görüşmeye gittiğimizde çok yakın davrandı. Ancak parayı aldıktan sonra her şey tersine döndü. Paramızı gaspetti.

  B.U (Ankara): Eşim TV'deki programı seyrettikten sonra Haydar Dümen'den randevu aldı ve İstanbul'a gittik. Uzman değilmiş, paramızı kaptırdıktan sonra anladık.

  Y.C: (Ankara): Tedaviyle ilgisi olmayan bir yöntemi var. Biz gittiğimizde 4 çift vardı. Odaya girdik ve saçma sapan yöntemler önerdi. İsyan ettik ama parayı kaptırmıştık bir kere. Parayı verdik, tedavi olamadık.

  P.Y. (Diyarbakır): 2009'un yaz aylarıydı. Haydar Dümen'in ofisine gittik. 7 çiftle oturduk. O dönem Dümen'in Hanife adlı bir asistanı vardı. Hanife hanım, Eşime ve diğer bayanların dudağına uyuşturucu etkisi yapan bir ruj sürdü. 3 bin euro aldı. Sonuç alamadık. Yazıklar olsun.

  M.A. (Zonguldak): 36 yaşında bir bayanım. 2000-2001 arası eşimle birlikte Haydar Dümen'e gittik. Kapıda bin 500 lira ödedik. Daha sonra eşi olan Gül hanım o dönem asistanıydı. Dudağıma krem sürdü ve 1 hafta sonraya randevu verdi. İkinci gittiğimizde de bin 500 lira verdik. Ancak Dümen bizimle görüşmedi ve sadece birkaç öneriyi yazıyla gönderdi. Biz de kavga çıkarttık. Güçlükle ikinci bin 500 lirayı kurtardık. Korktuğumuz için davacı olamadık.

  S.A. (İstanbul): 2007 yılında eşimdeki bu sorun nedeniyle Haydar Dümen'e gittik. Girişte bin 500 lira ödedik. Dümen bizi 5 dakika dinledi. Birkaç seansa daha gelmemizi söyledi. Ben de "bin 500 lirayı 5 dakikalık öğüt için mi verdik" diyerek üzerine yürüdüm. Sonra korktu paramı geri verdi.

  O.Ö. (Rize): 3 yıl önce gittik ve 2 bin lira ödedik. Kucağında köpekle bizi dinledi. Eşime iğne yaptı ve 500 lira aldı. Sonra o iğnenin fiyatının 10 lira olduğunu öğrendik. Çok yazık çok...

  A.K. (İstanbul): 3 bin lira verdik. 5 dakika konuştu ve bir daha göremedik.


  takvim
  21 Mart 2010
  #1
 2. DÜMENCi HAYDAR Cevapları

 3. hayret ya insanlar kime gidecegini $a$irmislar gercekten allah akil fikir versin :)
  21 Mart 2010
  #2
 4. Haydar Dümen başlı başına değişik bi insan tamam ama bunlarında doğruluğu tartışılır
  21 Mart 2010
  #3
 5. hadi yaa hiç tahmin etmezdimm
  21 Mart 2010
  #4
soru sor

DÜMENCi HAYDAR