dünyanın en korkunç bebeği

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, wals üyesi tarafından 25 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. dünyanın en korkunç bebeği hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Afganistan'da doğdu doktorlar şaşkına döndü. Bebeğin başı yok sadece bedeni var. O beden de inanılmaz ama yaşıyordu...


  Dünyanın pek çok yerinde fiziksel olarak 'kusurlu' doğan bebekler yürekleri hem allak bullak ediyor hem de insanın kendisini 'şanslı' hissetmesini sağlıyor.
  [​IMG]  Geçtiğimiz Perşembe günü Afganistan'ın Kunduz kentinde doğan yapışık ikizler bunun en acı kanıtı aslında. İkizlerden biri normal bir bebek olarak dünyaya geldi ancak kardeşi onun kadar şanslı değildi. Onun sadece vücudu vardı göğsüyle diğer kardeşine bağlıydı.


  Doktor Homayoun Khamoosh "İlk birkaç gün kardeşi gibi yaşıyordu. Ama şimdi öldü" açıklamasında bulundu.


  Gazeteport'ta yer alan habere göre Kunduz'da böyle bir vakanın ilk defa yaşandığını söyleyen doktor ikizlerden şanslı olanın ameliyat olacağını da sözlerine ekledi.
  25 Kasım 2009
  #1
 2. dünyanın en korkunç bebeği Cevapları

 3. Rabbim yardım etsin, çok acı bir durum......
  Paylaşım için teşekkürler...
  25 Kasım 2009
  #2
 4. :uzgun::öhh::öhh:
  26 Kasım 2009
  #3
 5. aLLAh yardımcısı oLsuN yazk yaa.. :agla:
  26 Kasım 2009
  #4
 6. yazık ya bebeğede ailesinede Allah yardımcı olsun
  26 Kasım 2009
  #5
 7. çok zor yaaa allah yardım etsin :uzgun::uzgun:
  26 Kasım 2009
  #6
 8. Allah hepsine kusursuz bir yaşam bahşeder inşallah. İşte Halimize binlerce kez şükretmemizin en büyük örneği bu resim sanırım.
  26 Kasım 2009
  #7
soru sor

dünyanın en korkunç bebeği