En GÜzel FenerbahÇe SÖzlerİ

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, g-jixs üyesi tarafından 18 Ağustos 2007 tarihinde yazılmıştır. En GÜzel FenerbahÇe SÖzlerİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!*

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarksini.*

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!*

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!*

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz*

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...*

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener'in Ayak Sesleri !!!*

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!*

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce*

Hayatta Fenerbahceden Baska Hicbir Seyi Olmayan Ben, Hayatta Fenerbahceden Baska Herseyi Olana Acirim...*

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...*

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul 'da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?*

Ne Sinema, Ne Tiyatro, Ne De Istanbul'da Bir Gece. En Buyuk Eglence Fenerbahce.*

Her Insan Fenerli Dogar Ama Sonra Yoldan Cikabilir*

Fenerbahce Formasi Tutkulu Bir Asik Gibidir. Sevdigini Birakmaz, Sevmediginin De Yuzune Bakmaz.*

Kanaryasin Sen Bizim Canimiz Sari-lacivert Akar Kanimiz Seviyoruz Seni Cani Gonulden Kanaryasin Sen Bizim Canimiz*

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz'in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!*

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!*

Buyukluk Gecmiste Gizlidir Buyuk Takim Mazisinden Bellidir...*

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem*

Itina Ile Aslan Terbiye Edilir..basvuru: Herhangi Bir Fenerbahceli.....*

Bir Fenerli, 10 Besiktasli , 20 Trabzonlu Ve Butun Cimbomlulara Bedeldir.*

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya*

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek*

Ortega Super Ligdeki Sike Ve Saibe Lekelerini Temizler, Ozenle Cikartir Ve Parlatir.*

Yagmurlarda Camurlarda Istanbul 'da Deplasmanda Senin Icin Cektik Cefa Hakkimiz Bu Mu Kanarya...*

Fener Dediniz Sondunuz,aslan Dediniz Kactiniz, Hamsiydiniz Yendiniz, Kartal Oldunuz, Sampiyonsunuz!!*

Ne Laylay Cim Cing Cong, Ne Hamsi, Ne De Ala Karga. Sampiyonsun Bu Sene Sanli Kanarya!*

Senin Neyine Vuruldum Biliyormusun, O Sahaya Cikarken Taraftari Selamlarken Herkesin Sana Hayranlikla Baktigina, Kisacasi Senin Asaletine Vuruldum Fenerbahcem!*

Fenerbahceyi Cekemeyenler Catlasin! 6 Kasimi Ne Cabuk Unuttunuz! Biz Unutmadik Korkmayin Sizede Unutturmaycagiz Cunku Size Bunu Her Zaman Yasattiracagiz Galatasaraylilar.*

Yorumlar Mİllet
    18 Ağustos 2007
  2. En GÜzel FenerbahÇe SÖzlerİ Cevapları

3. TEK KELİMEYLE SÜPER TSK PAYLAŞIM:alkis::alkis: İÇİN FB OLMAK AYRICALIKTR BU AYRICALIK DA ÖLE HERKESE NASİP OLMAZZZ:hayır: :hayır:
    18 Ağustos 2007
  4. sanane koçum
    21 Ağustos 2007
  5. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!*

iste bu biraz zorr dostum
    22 Ağustos 2007
  6. Tmm..Tartısma Yokk...Sakın...:hayır:
    22 Ağustos 2007
  7. paylaşım için saol.süper olmuş
    29 Ağustos 2007
  8. rıca ederım arkadaslar
    3 Eylül 2007
  9. Sana Katılıyorum....:uyarı:
    6 Eylül 2007
  10. FENERBAHÇE BÜYÜKLÜĞÜNÜN ADI KONMAZ
    6 Eylül 2007
  11. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!*

ya tabi tabi girersiniz
    7 Eylül 2007
  12. bencede zaten bi fenerlinin gidebileceği en ii yer(!) cehennemdir...
    7 Eylül 2007
  13. sizene koçum bız gırer bız çıkarız dertmı sızlere fener ağır glır hadı ısınıze bakın
    7 Eylül 2007
  14. sözlere bakkkk....helal olsun bee...;)
    15 Eylül 2007
  15. BİR GÜN HERKES GALATASARAYLI OLACAK AMA DİĞER BÜTÜN GÜNLER FENERBAHÇELİ

heheheheheh

sağol paylaşımın için
    17 Eylül 2007
  16. sen öle san dostum
    17 Eylül 2007
  17. döktürmüşşün valla.helal olsun sana,helal olsun:999:
    bu arada:kehkeh:
    kıskananlar çatlasın:bubu::bubu::bubu:
    kıskananlar çatlasın:bubu::bubu::bubu:
    22 Eylül 2007
  18. du bende size ekinler dize kadar şarkısını armağan ediorum :muha:
    22 Eylül 2007
  19. saol kanka çoq spr olmushhhhh
    29 Eylül 2007
  20. paylaşım için çok teşekkürler çok güzelller

Hep Destek Tam Destek En Büyük Fenerbahçe :appl:
    2 Ekim 2007
  21. sözler güzelde galatasaraylılarda yenilikleri merak ettiklerinden buradalar herhalde
    6 Ekim 2007
soru sor

En GÜzel FenerbahÇe SÖzlerİ