En güzel kızıl saç renkleri

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 29 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. En güzel kızıl saç renkleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. En güzel kızıl saç renkleri...  Bu yıl sıklıkla göreceğimiz saç renklerinden biri de kızıl. Ama dikkat! Kızıl saç cesaret ister...

  [​IMG]

  Kate Walsh, Christina Hendricks
  2010'da moda olan saç renklerinden biri de kızıl ve bakır tonları. Çok iddialı görünen bu saç renklerini seçmeden önce iyi düşünmelisiniz. Çünkü kızıl tonları ne sarıya benzer ne de kahverengiye... Eğer ten renginize gitmezse, çok kötü durabilir. Üstelik saç rengini tekrar değiştirmek de saçlarınızı çok yıpratabilir.
  Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın:

  Dikkat çekmekten hoşlanıyorsanız
  Kırmızı/kızıl, insanların dönüp size bakmalarına neden olabilecek bir renk. Rengi taşımak ve bakışlardan rahatsız olmamak için kendinizden emin olmalısınız.

  Cilt renginiz pembe tonlarını barındırıyorsa
  Saçlarını kırmızı yapmak isteyen pek çok kadın için kırmızının doğru tonunu bulmak mümkün, ama cilt rengi açık veya pembeye dönük olanlar kırmızı en iyi taşıyanlardır. Eğer cildiniz buğday ya da esmer tonlardaysa, o zaman size uygun kırmızı tonunu bulmakta zorlanabilirsiniz.

  Saçlarınız bakımsız değilse
  Eğer saçlarınız çok kuru veya yıpranmışsa, sağlıklı saçlarda bile çok çabuk akan kızıl boyanın kalıcılığı, sizin saçlarınızda daha bile az olacaktır. Saçlarınıza iyi bakarsanız; yani haftada bir bakım yapar, düzenli olarak uçlarından kestirir ve şekillendirirken fön, maşa gibi şekillendiricileri her gün kullanmazsanız, boyanın canlı olması olasılığını arttırmış olursunuz.


  Rita Hayworth'dan bugüne seksapelin simgesi olan kızıl saçlar, bir çok ünlünün de tercihi.

  Bakalım hangi ünlü hangi kızıl tonunu kendisine yakıştırmış?

  [​IMG]
  Marcia Cross, Nicola Roberts


  [​IMG]
  Ashlee Simpson


  [​IMG]
  Evan Rachel Wood


  [​IMG]
  Lindsay Lohan
  29 Ocak 2010
  #1
 2. En güzel kızıl saç renkleri Cevapları

 3. turuncuyaa yakın olanlarını ben pek sevmıyorum yaaa dırek kızıl olcakk
  29 Ocak 2010
  #2
soru sor

En güzel kızıl saç renkleri