erkeklerin bayıldığı 11 şey ....

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde yazılmıştır. erkeklerin bayıldığı 11 şey .... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Biz erkeklerin insanlarda hoş bulduğumuz kısacası bayıldığımız şeyler vardır. Bu hoşlanma duygusu her insanda değişiklik göstermektedir. Kısacası öznel bir kavramdır hoşlanma duygusu. Örneğin kimi erkek bayanların küfürlü konuşmasından yada sert davranmasından hoşlanmaz iken, kimi erkek o tür bayanları daha hoş bulmaktadır.
  Lafı gevelemeden erkeklerin bayıldığı 11 şeyi sizlere sunuyoruz.
  1- EGZERSİZ SONRASI TERLİ DOĞAL HALİN
  “Oyuncak bebek gibi süslenip bütün zarafetini ortaya çıkardığın zaman daha çok arzu edildiğini mi düşünüyorsun? Bu doğru değil.
  Hafta içi saat 18.00’de üzerinde spor sutyenin ve eski gri bluzunla makyajdan ve parfümden yoksun şekilde sadece olduğun gibi parıldayarak geldiğinde kendini iğrenç hissetsen de biz öyle düşünmüyoruz.”
  2- BİZİM GİYSİLERİMİZİ GİYDİĞİN ZAMANLAR
  “Neden bizim tişörtümüzü veya boxer’imizi giydiğinde bu kadar çılgına dönüyoruz? Belki sadece şempanzelerdeki gibi ilkel bir sahiplenme güdüsü ama böyle olsa bile sonuç aynı.Senin bize ait olduğun duygusu, biz maymunların kontrol edemediği ve çok heyecan duyduğu bir his.”
  3- UTANÇ VERİCİ LİSE FOTOĞRAFLARIN
  “Fotoğrafları elimizden kapıp “Aman Allahım!” diye bağırıyorsun. Ancak bilmediğin bir şey var. Kıvırcık saçlarının, sırık gibi vücudunun veya güldüğünde ortaya çıkan diş tellerinin bir önemi yok. Aslına bakarsan o çağda bizimle konuşmayacağını biliyoruz.”
  4- SPAGETTİ VE KÖFTE
  “Tüm mutfak becerilerini kullanarak hazırladığın mum ışığındaki akşam yemekleri çok hoşumuza gidiyor. Ancak bir o kadar güzel olan başka ne var biliyor musun? Bahçede veya kanepede oturup o gün hakkında konuşarak geçireceğimiz bir gecede annenin spagetti tarifi ve yanında pahalı olmayan bir Chianti. Bazı basit anlarda sonsuz bir mutluluk vardır.”
  5- ÇOCUKLARLA OLAN TUTUMUN
  “Yeni başlamış olan ilişkimizin nereye gittiğini bilmiyorum. Ama bilmen gereken ve bizi en çok korkutan şey; var olmayan çocuklarımıza isim koymaya başlamandır. Onun dışında içten hareketlerini, çocuklarla iyi anlaştığını ve onların varlığında neşelendiğini görmek bizi gülümsetir ve ‘belki’ diye düşündürür.”
  6- FİLM ZEVKİN
  “Şaka yapıyorum tabii ki. Alınma ama bu konuda anlaşamıyoruz. Anlaşacağımızı da hiç zannetmiyorum.”
  7- SAKLI GÜZELLİK MALZEMELERİ
  “Toplum içinde yüksek teknoloji nemlendiricinle, mikrodermabrazyon temizlik ürünlerinle veya ne olduğu belirsiz kremlerinle alay ederiz.
  Ama banyoda yalnız kaldığımızda gizlice bütün gizemli kimya setini kullanırız
  8- AİLEMİZE KARŞI SABRIN
  “Amcam fiziğin hakkında eleştiri yaparken, teyzem jambonlu salatayı ağzına sokmaya çalışır. O sırada kuzenim “Et yemek cinayettir” diye bağırır. Tuhaf küçük kuzenim sen tuvaletteyken gizlice izlemeye çalışır.
  Ama sen bütün bunlara rağmen hâlâ seks yapmak isteyebiliyorsun.”
  9- TABAĞINI TEMİZLİYORSUN
  “Güzel bir kadının önündeki bonfileyi kesmesinden daha seksi olan tek şey, ‘Bunu yemeye bayılıyorum. Tadı muhteşem!’ demesidir.
  Mükemmel bir yemeğe karşı olan tutku, hayatın bütün zevklerine duyulan kayıtsız ve doymak bilmez bir iştahı akla getiriyor.”
  10- SERT TAVIRLARIN VE KENDİNE GÜVENİN
  “Kamp sırasında biz hâlâ çadırı kurmakla uğraşırken senin odun toplayıp ateşi yakman veya kendi bilgisayarını tamir edebilmen ya da su sızdıran bir musluğu tamir etmen çok etkileyici.
  Bize ihtiyacın olmadığını göstermen bizi istiyor olman kadar tatmin edici.”
  11- ŞU BAKIŞ…
  “Hangisi olduğunu biliyorsun. Hani o gecenin nerede biteceğini belli eden…
  Kalabalık bir akşam yemeği masasında göze çarpmayacak kadar inceden ve kurnazca ama dizlerimizi titretecek kadar da arzu dolu…
  Sakın hafife alma.”
  25 Nisan 2010
  #1
 2. erkeklerin bayıldığı 11 şey .... Cevapları

 3. biz bunlaramı bayılıyoruz :)
  25 Nisan 2010
  #2
 4. bilmem öyleymiş yapılan araştırmalara göre.. öğrenmeye çalışıyoruz:)
  25 Nisan 2010
  #3
 5. fazla öğrenmeye kalkmayın erkekleri :muha::muha:
  25 Nisan 2010
  #4
 6. neden kendinize güvenmiyor musunuz?:hehehe:
  25 Nisan 2010
  #5
 7. çözmek zordur erkekleri :)
  25 Nisan 2010
  #6
 8. hiçte zor değil:)
  25 Nisan 2010
  #7
 9. kişiyi çözmek karaktere bağlı bana göre...Benim teorim erkekler=kızlar :hehehe::hehehe:
  27 Nisan 2010
  #8
 10. hayata ne verirsen onu alırsın diyosun yani :hehehe:
  27 Nisan 2010
  #9
 11. hayat verdiklerini aynen geri yansıtıyo sana
  27 Nisan 2010
  #10
soru sor

erkeklerin bayıldığı 11 şey ....