Erkeklerin Göğüs Sevgisi Nerden Geliyor?

İsimli konu WH 'Cinsel Sorunlar' kategorisinde, Monotros üyesi tarafından 29 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Erkeklerin Göğüs Sevgisi Nerden Geliyor? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kadınların çoğu göğüslerinin boyutu ve şekli açısından endişe yaşarlar.
  Göğüslerinin ya küçük olmasından ya da büyük olmalarından şikâyetçidirler. Yani göğüslerini seven kadın azdır.

  Göğüsler doğurganlığın göstergesidir. Bebeğin beslenmesi için göğüsler çok önemlidir. İçgüdüsel olarak erkekleri bu durum bilinçaltından etkilemektedir. Çünkü erkeklerin bilinçaltında hep bir üreme ve soyunu sürdürme güdüsü vardır.

  Erkekler bilinçaltındaki sezgilerle soylarını sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için uygun eş seçiyorlar. Doğurmaya müsait ve bebeğin beslenmesi için genelde büyük kalçalı ve dolgun göğüslü kadınları seçiyorlar.
  Göğüsler erkekleri uyarıcı niteliktedir. Farkında olmasalar bile bazen bakışlarının odak noktası göğüsler olabiliyor.

  Uzmanlara göre göğüsler erkeklere bilinçaltında bebekliklerini yani annelerinin koruması altında olduğu günleri hatırlattığını düşünüyorlar. Ve göğüsler şekli ve yumuşaklığı itibariyle erkeklerin rahatlamalarını sağlıyor.
  Fakat kadınların ise en büyük endişesi göğüslerinin büyüklüğü erkekler için önemli mi sorusu? Normal boyutta bir göğsü olan bir kadın bile bu endişeyi yaşar. Renkler ve zevkler nasıl tartışılmayacağı gibi, bazı erkekler büyük göğüs sever bazıları ise küçük.Zaten erkekler ilişki aşamasında bu durumu kafalarında ölçüp biçerler.Bu sebeple endişelenmeyi bırakıp mutluluğunuzun tadını çıkarın.
  29 Şubat 2012
  #1
 2. Erkeklerin Göğüs Sevgisi Nerden Geliyor? Cevapları

soru sor

Erkeklerin Göğüs Sevgisi Nerden Geliyor?