Evlilikte Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, "..melekmi cadımı.." üyesi tarafından 8 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Evlilikte Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Evlilikte Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları
  kendine bağlamanın yolları - erkeği kendine bağlamanın yolları nelerdir - bir erkeği kendine bağlamanın yolları nedir - Evlilikte erkeği kendine bağlamanın yolları  Çok özel birine aşıksınız ve size önereceğimiz 6 adımlık yöntemle onu kendinize aşık edebilirsiniz.
  Son zamanlarda ilginizi çeken çok özel biri var. Ona aşıksınız ancak onun sizin hakkınızda ne düşündüğünü henüz bilmiyorsunuz. Size önereceğimiz 6 adımdaki yöntemle onu kendinize aşık edebilirsiniz. Ona olan aşkınızı korkusuzca göstermek için çok fazla zamanınız yok.
  Kendinize iyi bakınÖncelikle kendinize özen gösterin. Formunuzu korumak için sağlıklı bir diyet yapın. Saç, makyaj ve tırnak bakımına düzenli olarak devam edin. Eğer kendinizi beğenirseniz karşınızdaki kişi de sizi beğenir.

  Kendinizden emin olun

  Kendinden emin olmak sadece bir erkeklere özgü bir davranış değildir. Kendindne emin kadınlar hayatın içine girerler. Doğal bir kendine güvenme yeteneğiniz yoksa, varmış gibi yapmaktan başka çareniz yok.

  Sık karşılaşın

  Hoşlandığınız kişi neredeyse siz de oralarda takılın. Size aşık olmadan önce sizden hoşlanmalı.. Araştırmalar, aşkın yaşanmasında kişi, yer ve tetikleyici olayın önemli olduğunu belirtiyor. Sizi ne kadar çok görürse sizden o kadar hoşlanacak.

  algılamasını sağlayın.

  Dünyadaki tek erkek ‘o’

  Sizin için dünyadaki tek erkeğin o olduğunu hissettirin. İyi bir gün geçirmesi için iyi dileklerde bulunan notlar verin, kendisine dikkat etmesini söyleyin ya da nazikçe bir öpücük kondurun. Emin olun bu onu dünyada tek erkekmiş gibi hissettirecek. Erkekler de kadınlar gibi dünyada özel olduklarını hissetmek isterler ve bir kadın tarafından sevilmek bunlardan biridir.
  8 Nisan 2011
  #1
 2. Evlilikte Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Cevapları

 3. Kocam benden cok uzaklasti evede gelmiyo kendime nasıl baglarim
  10 Nisan 2012
  #2
 4. eşimi kendime nasıl bağlayabilirim
  11 Ağustos 2012
  #3
soru sor

Evlilikte Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları