Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 21 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler

  Her şey gibi seks hayatınız da rutine mi girdi? Bırakın üzülmeyi, bu tavsiyeleri dikkate alın.

  [​IMG]

  Yatak odanızı değiştirin
  Yatak odanızın şekli, evliliğinizin başından bu yana aynıysa artık değişiklik yapma vakti gelmiş demektir. Mobilyalarınızı ya da mobilyalarınızın konumunu değiştirmek, yeni ve loş bir aydınlatma sistemi kurmak, seks hayatınıza da yenilik getirebilir.

  Otelde konaklayın
  İlk defa balayına çıkıyormuş gibi sevdiğiniz bir otelde eşinizle birlikte bir gece konaklayın. Spa’sı olan bir oteli seçerseniz, baştan aşağı bir bakımla tüm stresinizden arınabilir, sonra da ateşli bir sevişmeyi başlatabilirsiniz.

  Seks mesajları atın
  Gün içinde eşinizle birbirinize seks içerikli, akşam yaptığınız sevişme planına dair mesajlar göndererek seks oyunu oynayın.

  Yeni seks tekniklerini deneyin

  Öğretici seks tekniklerini anlatan, farklı pozisyonları fotoğraflarla gösteren bir kitap alın. Rastgele açtığınız bir sayfayı eşinize gösterin ve uygulamaya başlayın.

  Yakalanma korkusu oyunu oynayın
  Tıpkı flört ettiğiniz zamanlardaki gibi yakalanma korkusu oyunu oynayın. Evinizde bir misafir varken fark edilme korkusu yaşayarak kaçamak bir sevişme heyecanı yaşayın.

  Evde de bakımlı olun
  Sadece dışarı çıkacağınız zaman değil, evdeyken de bakımlı olun. Eşinizden de bakımlı olmasını talep edin. Görünümünüze özen göstermek, karşılıklı olarak çekiciliğinizi artırır. Hem düşünün, eşofmanla mı mini bir şortla mı daha seksi görünürsünüz?

  Konuşun, paylaşın

  “Nasılsa evliyiz” deyip birbirinizle ilgilenmekten vazgeçmeyin. Birbirinizi özleyin, gün içinde yaşadıklarınızı anlatın, fikirlerinizi paylaşın. Aranızda sorunlar varsa büyüyüp çözümsüz hale gelmeden tartışarak çözüme kavuşturun. Sorunlu bir ilişki, seks hayatınızı söndürür.

  Seksle stres atın

  Çocukların, iş hayatının derdi derken stres küpü haline geldiniz. “Bu kadar stres altında seks arzusu mu kalır?” diyerek gecelerinizi uyuyarak geçirmeyin. Seksi, bir stres atma aracı olarak görmeyi deneyin.

  Sabah saatlerini değerlendirin
  Sabahları testesteron seviyesi en yüksek düzeyde olduğu için, bir erkeğin sekse en çok hazır olduğu zaman, sabah uyandığı saatlerdir. Sabah saatlerinde eşinizden önce uyanmaya çalışın ve bu fırsatı değerlendirin.

  Birbirinizi yeniden keşfedin
  Bilinmeyen yüzünüzü göstererek sizi yeniden keşfetmesini sağlayın. Hep gözleriniz kapalı öpüşüyorsanız gözlerinizi açık tutarak öpüşmek, normalde yüksek sesli sevişiyorsanız sessiz sevişmek gibi küçük bir değişiklik yaparak şaşırtın onu. Sonra eşinize bunun hoşuna gidip gitmediğini sorun ve sürpriz değişiklikleri ondan da beklediğinizi söyleyin.

  Birbirinizle seks hakkında konuşun
  Nelerden hoşlandığınızı, neler istediğinizi birbirinize ima etmek yerine açıkça anlatın. Cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa bunları da konuşun. Çözemiyorsanız birlikte bir uzmana danışın.
  21 Ocak 2010
  #1
 2. Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler Cevapları

 3. teşekkürler.....
  22 Ocak 2010
  #2
 4. teşekkürler....:tamam:
  23 Ocak 2010
  #3
 5. tesekkurler
  27 Ocak 2010
  #4
 6. teşekkürler....:yuppi:
  7 Mart 2010
  #5
 7. teşekkürler
  2 Nisan 2010
  #6
soru sor

Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler