fabrika tuvaletınde gizli kamera...

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, wals üyesi tarafından 25 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. fabrika tuvaletınde gizli kamera... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Uşak’ta çalıştığı fabrikanın kadınlar tuvaletine kamera yerleştirerek görüntü kaydı yaptığı iddia edilen 16 yaşındaki çocuk Cumhuriyet Savcılığı’nda ifade verdi.

  Alınan bilgiye göre, Uşak Tekstil Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir fabrikada işçi olarak çalışan 16 yaşındaki S.Y, iddiaya göre fabrikanın kadınlar tuvaletindeki klozetin alt bölümüne küçük web kamerası yerleştirdi.

  Kamera ve düzenek yardımıyla tuvalete giren bayanların görüntülerini kaydederek bir kasette topladığı iddia edilen S.Y. ihbar üzerine jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

  Yaşı küçük olduğu için polis tarafından ifadesi alınmayan S.Y, Cumhuriyet Savcılığı’na getirilerek ifade verdi. S.Y, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  Cumhuriyet Savcılığından yapılan açıklamada, "Özel Hayatın Gizliliğinin İhlali" suçu nedeniyle açılan soruşturmanın çok yönlü olarak sürdüğü, bir adet görüntü kasetinin ele geçirildiği ve S.Y’nin olayla ilgili ifade verdiği bildirildi. :ban:
  25 Kasım 2009
  #1
 2. fabrika tuvaletınde gizli kamera... Cevapları

 3. Paylaşım için teşekkürler
  26 Kasım 2009
  #2
 4. Vayy be uyanığa bak sen. Gençlerin aklını böyle işler yerine faydalı işlere çalıştırsa ülke kalkınır vallahi :D
  26 Kasım 2009
  #3
 5. 16 yaşında nasıl bişe oldu da çocuk sapıklaştı :alala::alala::alala:
  27 Kasım 2009
  #4
 6. paylaşım için sağol
  27 Kasım 2009
  #5
 7. bu bir çok yerDe yapıLıyordur...buNa eminim ne yazık ki :ban:[kizgin][kizgin]
  27 Kasım 2009
  #6
soru sor

fabrika tuvaletınde gizli kamera...