Gebelikte 42. Hafta, Kırkikinci Hafta Hamilelik Takvimi ve Doğum

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 29 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Gebelikte 42. Hafta, Kırkikinci Hafta Hamilelik Takvimi ve Doğum hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Annesi:

  Bir vajinal sınavı eğer rahim uygun olup olmadığını görmek için yapılabilir. Hepsi bu kadar değil doğum için hazırlıkların vajinal sınav ölçülebilir unutmayın. Orada ikna etmek için sağlık nedeniyle, bu hafta sonu kadınların% 98 olsa tarafından olabilir yeni bebekler zevk olacaktır. Bazen anne, PIH veya şeker hastalığı gibi bir er geç daha iyi olurdu bir doğum demektir bir hastalık vardır.

  Bunun için, yerleşmek ve gebeliğin son birkaç gün yakalayın. Ve bebek hareketlerinin bu son birkaç saat zevk almayı unutmayın, daha sonra ne özledim olacak!

  * 40 Weeks and Beyond Göbek Galeri
  * Doğum Resimleri

  Baby:

  Bebekler dürüst olsun eğilimindedir vermiyoruz 37-38 hafta sonra çok daha büyük. Gerçekten postdates 42 hafta (sonra) genellikle ağırlığı ve vücut yağ kaybı ile karakterize olan bir bebek.

  Bu fetal vuruş yapmak unutmayın uygulayıcı arasında ziyaretlerinde bebeğin sağlığını izlemek için sayar.
  Dad / Partner:

  Emin oto gaz, sizin doğum çantası veya doğum kiti hazır dolu ve Sizin kadar siz yapabilirsiniz uyu. Sizin doktorunuz, ebe, doula ve başkasının size her zaman doğum katılıyor için numaraları var emin olun. Dayan! Bir büyük iş yaparız!
  Okuyucular paylaş:
  Artık hamileliğin sonu yaklaşıyor, size dedesi aramak için ne gidiyorsun düşündüm? Süre Büyükannem ve büyükbabam oldukça yaygındır, var bolluk başkalarının adlarının dedesi için kullanmak vardır. Orada mawmaw ve papaya, nana ve dede, bubbye ve zaidye olduğunu. Bazı isimlerin aile geleneği veya kişisel tercihi kimden habercisi. Bazı büyükbaba adları ne olursa olsun yeni bebek gelen ilk söylemek öğrenir. Herhangi bir çatışma yaşıyorsunuz? Kullanmayı tercih isimleri nelerdir?

  Ne arayacak Büyükannem ve büyükbabam?
  Önerilen Okuma:

  Sheila Ellison tarafından Baby Love 365 Gün
  A ve kolay sayfası hızlı bir gün yeni ebeveynler için eğlenceli oyunlar ve bebeğinizin tadını çıkarmak için yolları hakkında anımsatması okuyun.
  29 Aralık 2009
  #1
 2. Gebelikte 42. Hafta, Kırkikinci Hafta Hamilelik Takvimi ve Doğum Cevapları

soru sor

Gebelikte 42. Hafta, Kırkikinci Hafta Hamilelik Takvimi ve Doğum