Gebelikte Memede Oluşan Değişiklikler, Göğüsdeki Değişmeler

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 29 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Gebelikte Memede Oluşan Değişiklikler, Göğüsdeki Değişmeler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu bir sürü kadın var ilk hamilelik belirtileri kendi meme dokusu değişiklik olduğunu duymuş olabilirsiniz. Bu göğüsleriniz size cevap vereceğiz emzirme hazırlık olarak değiştirerek hamile olmak doğrudur. İşte bazı gebelik sırasında göğüslerinde daha yaygın değişiklik şunlardır:

  * Sore Göğüsler
  Erken İlk üç aylık dönemde bu göğüsleriniz boğaz veya ihale fark edebilirsiniz. Bu aynı zamanda yaklaşan dönemin bir işaretidir bazı kadınlar için, bu yüzden farkedilmeden geçebilir. Sen ne zaman meme dokunuş veya sizden bir sütyen giymek şiddetli ağrı olabilir hafif bir hassasiyet olabilir. Her iki türevleri normaldir ve genellikle en çok ilk üç aylık dönemde yoğun. Bu sebeplerden dolayı ilk üç aylık dönemde seks genellikle bazı kadınlar tarafından kaçınılır biridir. Gebelikte Seks güvenli olduğunu, sadece herkes meme dokunmatik önlemek isteyebilirsiniz.

  * Meme Değişiklikleri
  Kişisel meme daha büyük hale gelebilir ve koyu olarak gebelik ilerledikçe. Da fark edebilirsiniz küçük, kaz çarpmak veya areola beyaz alanlar gibi sivilce. Bu normaldir. Onlar Montgomery'nin tubercules denir.

  * Büyük Göğüsler
  İlk üç aylık ya da ikinci üç aylık dönem başından sonuna doğru bu göğüsleriniz büyümeye başlar fark edebilirsiniz. Bu yeniden meme bakımı için hazırlık içinde olduğunu dokular. Gebeliğin sonlarına doğru bir bakım sutyen için büyük göğüsler karşılamak için monte olmak isteyeceksiniz.

  * Sızdırmaz Kolostrum sütü
  Kolostrum vücudunuzun yapan ilk süt. Her şeyi bebeğinizin sağlayacak o, dokunulmazlık ve sarılık korunma bir doz da dahil olmak üzere hayata başlamak gerekir. Gebeliğin sonlarına doğru bazı kadınlar göğüslerini bu altın renkli sıvı sızıntısı bulabilirsiniz. Yoksa sizin meme bir film ya da madde caked fark edebilirsiniz, bu tüm kolostrum olduğunu. Eğer o ya da fark olur eğer daha rahat hissettiren bir göğüs pedi kullanabilirsiniz.

  * Hayır Göğüs Değişiklikleri
  Bir olan sadece hafif semptomlar veya hamilelik meme değişiklikleri hiçbir belirtisi görülmez kadın olabilir. Panik yapmayın. Bu yeteneğinizi başarılı bir hamilelik ya da emzirme ilişkisi ile ilgisi yok.
  29 Aralık 2009
  #1
 2. Gebelikte Memede Oluşan Değişiklikler, Göğüsdeki Değişmeler Cevapları

soru sor

Gebelikte Memede Oluşan Değişiklikler, Göğüsdeki Değişmeler