Gebelikte Seks Pozisyonları

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Gebelikte Seks Pozisyonları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Hamilelik döneminde iyi seks pozisyonları nelerdir en sık sorulan kişi hakkında hamile seks sorun. Bu soruya biz hamilelik ve seks hakkında düşünmek yolu ile iki sorunu ortaya çıkarır.

  İlk olarak, hala bir sağlık sorunu olarak ve son derece kırılgan olarak hamile kadınlara hamilelik görmek eğilimindedir. Varken sağlık sorunları ve komplikasyonları gebelik ile zor, çoğunlukla gerek yoktur şey sağduyu dışında hamilelik sırasında seks tedavisi için, ve sağlıklı bir gebenin tedavisi için hiçbir neden yok cinsiyeti belli tür yapmak olabilir eğer o zayıf olduğunu veya hasta.

  İkincisi, biz yine de seks hakkında düşünme eğilimindedir sanki bir doğru şekilde ve bunu yapmak için yanlış bir yoldur. Bu durumda bize birçoğu orada bir sağ (veya) güvenli şekilde hamilelik sırasında seks yapmak bu fikrim yok. Bu doğru değil. Orada seks size istiyorum ne tür bağlı olarak hamilelik sırasında seks yapmak sonsuz güvenli yollarıdır. Bu düşünceye hattı ile bir başka sorun çok (no pun intended) sert olmasıdır. Harika seks ve istekli yeni şeyler zaman eskileri artık çalışmıyor denemek düşünce bir esneklik gerektirir.

  Genel bir kural olarak, hamile seks için iyi bir seks pozisyonu tek nerede:

  * Her iki ortak fiziksel olarak rahat
  * Pozisyon seks size istiyorum tür fiziksel temas sağlar
  Hem ortakları hamile karın rahim, ya da bir ortağın tam kilo basınç * kaçının.

  Uzmanlar, kadınların uzun süre için onların arkasında veya sağ tarafında yatan kaçınmak gerektiğini söylüyorlar gebelik içine dört ay sonra.

  Bunun ötesinde, gebelik seks pozisyonları bulmaya bazı yaratıcılık, mizah duygusu ve genellikle yastık birçok gerektirir. Ayrıca eğer çalışmıyorsa, ve birbirine lütfen ve lütfen kendinizi başka yollar bulmak penetrasyon terk anlamına gelebilir.

  Eğer bazı fikirler için bütün bu yaratıcılık Jumpstart'a arıyorsanız, seks pozisyonları oyun keşfederek kendi seks pozisyonları geliştirmek isteyebilirsiniz. Eğer bu da çok iş gibi görünüyor, aşağıdaki seks pozisyonları genellikle daha fazla (veya ortak olarak rahat olmak için) gebelik sırasında vücut değişiklikleri dikkate alınır:

  Aynı derecede var karnınızın üzerinde herhangi bir baskı ve hareketin çok sayıda olduğunu * spooning seks pozisyonu çok rahat olabilir. Eşiniz sizi arkasında farklı açılarda nüfuz sağlamak için kendilerini pozisyon olabilir. Sağ tarafta bu pozisyonda yatarken kaçının.

  * Yan cinsel pozisyonlar tarafından yan spooning daha eşit fiziksel temas sağlar, ama penetrasyon biraz yanıltıcıdır olabilir. Birbirinizin üzerine bacaklarını çapraz ve bu yardımcı olabilir. Başka biri diğer ortağın vücut ağırlığı duygusudur spooning olduğu gibi, bu pozisyonu çok rahat olabilir.

  * Üst seks konumda kadın sizin yararına derinliği ve delme açısı kontrolü olmak sunar. Sonra bu konumu daha yorucu bulabilirsiniz gebelik, ve eğer denge bir aşağı yalan pozisyonu tercih edebilir sözkonusu olduğunda, ancak diğerleri bu ideal pozisyonu bulmak.

  * Arka giriş seks pozisyonu g-spot stimülasyon iyi geldiği söylenir ve konforlu bir değişiklik olarak bunu sık sık olmayan bir pozisyon's olabilir, sürece yoga yapıyoruz. Bu konumda ya bir yatak, ya da sonraki seks pozisyonu bir versiyonu olarak olarak yapılabilir.

  * Yatakta seks konumunun kenar daha rahatı için gebelik sırasında bir çok olanak sunuyor. Size yatakta sırtını üzerinde yan, ya da kısaca () üzerinde yatağın kenarında ve yalan olabilir eşiniz yatakta kapalı olabilir, ya dizlerinin veya ayakta gör. Arka giriş konumu ile birlikte, size diz çökmüş yatak onları altına bir yastık () ve yatakta üst gövde dinlenme, yatak Çek dansöz ile kapalı olabilir.
  28 Aralık 2009
  #1
 2. Gebelikte Seks Pozisyonları Cevapları

 3. Sağol kardeşim
  10 Kasım 2010
  #2
 4. Bizde hep bunu düşünüoduk napsak....napsak die su serptin xD:muha::muha::yuppi:
  14 Kasım 2010
  #3
soru sor

Gebelikte Seks Pozisyonları