Gizli Sevgiliniz Kim Ruh Eşiniz Kim

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 10 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Gizli Sevgiliniz Kim Ruh Eşiniz Kim hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Gizli Sevgiliniz Kim Ruh Eşiniz Kim hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. gizli sevgiliniz kim ve ruh eşiniz kim hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  2 on sevgiliniz kim 2on sevgiliniz kim iki on eşiniz kim hangi gizli sevgiliniz hangi gizli sevgiliniz var

  Sevgiliniz Ruh Eşiniz Mi?  “Ne iş yaparsın?” ve “Neredensin” gibi sorularla onun ruh eşiniz olup olmadığını tam anlamıyla anlayamazsınız. Kimyanızın tam olarak uyumlu olup olmadığını merak ediyorsunuz peki ne tür sorular sormalısınız? Uzmanlar, sevgili seçerken kendi klonunuzu aramamanız konusunda sizi uyarıyor. İyi anlaşabileceğiniz biriyle aynı değerleri ve hedefleri paylaşıp paylaşmadığınıza dikkat edin. Eğer aynı değerler ve hedefler etrafında buluşamıyorsanız, geçen 50 dakikayı düşünmek yerine gelecek 50 yılı düşünerek asla üzülmeyin. En azından hoş bir akşam sohbeti yapmış olursunuz.
  Ruh eşiniz olup olmadığını anlamanızı sağlayan sorular
  Soru 1:* “Şirketin sana bir yıllık ücretli izin verse ne yaparsın? ” belki hemen bir tatile çıkacak, belki kendi işini kurmak isteyecek, belki de tüm zamanını evde geçirmek isteyecek. Cevap ne olursa olsun onun hayata dair hayallerini ve tutkularını öğrenmiş olacaksınız. Bu soruyu takip eden diğer sorunuz “Böyle yaşamak için şimdi birşey yapıyor musun?” olmalı. Verdiği cevaba göre yapınızı karşılaştırabilirsiniz.

  Soru 2: "En çok utandığın anları benimle paylaşır mısın?" Sunum öncesi gömleğine sıçrayan ketçap nedeniyle leke oluştuğunda, birisyle buluşmaya gittiğinde yere kapaklandığında mı çok utanmıştır?* Birisi sizinle en gizli sırlarını paylaşıyorsa ilişkiniz güvenli bir zemine oturuyor demektir.
  Soru 3: “Eğer evin yanıyor olsaydı, kurtaracağın tek şey ne olurdu?” Bu soru sevgilinizi pratik mi yoksa duygusal mı düşündüğünü gösterir? Devamında “Kurtardığın şeyin öelliği ne” diye sorabilirsiniz.
  Soru 4: "Senin hakkında insanların farkedemedikleri şey ne?” İnsanlar belki sevgilinizin utangaç, içine kapanık olduğunu düşünüyor olabilir. Alacağınız cevapla kendini nasıl gördüğünü ve değerlendirdiğini öğrenmiş olursunuz. Çekingen bir yapısı varsa, “İnsanlar bazen çok konuştuğumu düşünür ancak sadece kaygılı olduğum zamanlarda çok konuşurum. Etrafındakilerin senin hareketlerini farklı algıladıkları zamanlar olur mu?” diye sormanız kendisini daha kolay anlatmanızı sağlayabilir.
  Soru 5: "Ölmeden önce hayatında mutlaka yapmak istediğin tek şey nedir?” Bu soru geçmişte gizli kalan dileğini ya da gelecekle ilgili çok özel bir isteğini sizinle paylaşmasını sağlayabilir.
  10 Temmuz 2013
  #1
 2. Gizli Sevgiliniz Kim Ruh Eşiniz Kim Cevapları

 3. bence cok güzel bir anlatım dılı kullan mıssınız bu yüzden sıze cok tessekur etmıyorum hakkımı helal etmıyorum obur dünyada yandınız
  17 Eylül 2014
  #2
soru sor

Gizli Sevgiliniz Kim Ruh Eşiniz Kim