Hayvanlar Aleminde Çiftleşmeler

İsimli konu WH 'Hayvanlar Alemi' kategorisinde, OzZyBüşram44 üyesi tarafından 14 Eylül 2008 tarihinde yazılmıştır. Hayvanlar Aleminde Çiftleşmeler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sadomazoşist:
  Bahçe salyangozları sevişme dönemlerinde birbirine bazen boyu 2 santime varan taş iğneler batırırlar. Bu garabinize gittiyse dahası var. Zavallı bayan tahtakurusunun başına geleni bilseniz. Dişi tahtakurusunda bir genital delik olmadığı için, erkek tahtakurusu, çengel gibi penisi ile dişinin karnını delip, spermleri karın boşluğuna bırakır. Dişinin bir içsistemi, bu spermleri uygun yere taşır.
  Punk aşkı:
  Bir cins tropik sineği sevişme anında ön ayakları ile, işinin gözlerini çıkarmaya bayılır. Dişi sinek bu yüzden sık sık erkek değiştirir.
  Bacak fetişi:
  Örümcekler dişilerini bacakları ile etkilerler. Sekiz ayaklı hayvanın bacaklarının kalınlığı ve biçimi, en etkin baştan çıkarıcıdır.
  Telefonla aşk:
  Dişi ağustos böceği, erkeğinin telefondan gelen sesine bile cevap verir.
  Tosla bana:
  Bir çeşit çiçek sineği, sevişmeye, kafalarını birbirine vurarak başlar.
  Ateşli aşk:
  Erkek akdeniz çiçek sineği, yanan gaz lambasının kokusu ile tahrik olur ve dişiye saldırır.
  Ye beni:
  Dişi örümcekler, balon sinekleri ve daha bazı sinek çeşitleri dişileri, cinsel birleşme sırasında, ya da hemen ardından erkeklerini yerler. Dişinin yamyamlığından kurtulmak isteyen akıllı erkekler, birleşmeden önce dişiyi iyice doyurur, birleşme sırasında önüne yiyeceği birşeyler koyarlar.
  Öp beni öldüresiye:
  Bir cins tatarcık, birleşme sırasında, ağızlarını da birbirine kenetler. Ama bu insan öpüşmesinden farklıdır. Aşka gelen dişi, erkeğin vücüt sıvısını emerek onu öldürür.
  Öldüren aşk:
  Erkek arının penisi, birleşmeden sonra, dışarı çıkarken kopar ve arı kan kaybından ölür.
  Oral seks:
  Yumuşak kanatlı çiçek sineğinin dişisi birleşmeden önce, erkeğinin penisine aşk öpücükleri kondurur.
  Dişi üstte:
  Bu tür birleşme pozisyonu hamam böcekleri arasında çok yaygındır.
  Messelina:
  Dişi arı, birbiri ardına, beş on erkek ile birleşebilir. Dişi kullanmadığı spermleri depo edebilir. Ertesi yıllarda kullanır. Bu spermler bitene kadar dişi sadece anıları ile yaşar tabii.
  Çocuklara kim bakacak:
  Su böceği çifleşmeden sonra, salgıladığı bir zamkla yumurtaları erkeğin vücuduna yapıştırır.
  ******ler:
  Bazı bitki böceklerinin dişiler aşklarını incir çekirdeği karşılığı satarlar. Bundan böyle "incir çekirdeğini doldurmaz" derken dikkat edin... bu uğurda neler yapılıyor bakın...​
  Lambayı yak, işine bak:
  Bir gecelik aşk arayan dişi eldiven kurdu, yörenin en yüksek ağacının tepesine çıkar ve aşk ışığını yakar. Bu ışığı gören erkeklerden erken davranan arzusuna kavuşur...;)
  14 Eylül 2008
  #1
 2. Hayvanlar Aleminde Çiftleşmeler Cevapları

 3. emeğine sağlık.................
  22 Şubat 2009
  #2
 4. çok güsel bi paylaşım...emeğine sağlık.
  17 Mart 2009
  #3
 5. bence harika bir şey hep denemişimdir
  20 Mayıs 2010
  #4
soru sor

Hayvanlar Aleminde Çiftleşmeler