Hızlı sevişin, daha çok zevklenin!

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, ozan güneri üyesi tarafından 9 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Hızlı sevişin, daha çok zevklenin! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Hızlı sevişin, daha çok zevklenin!


  İşiniz çok, zamanınız az, vücudunuz güçsüz, zihniniz meşguI! Bu karışıklıkta bir de seksi mi düşüneceksiniz? Peki bir beş dakikanız var mı? Varsa, cinsel hayatınızı değiştirecek bir deneyime de hazırlıklı olun!

  Misafirleriniz gelmeden önce

  Güzel bir cumartesi günü, akşam yemeğe arkadaşlarınız gelecek ve siz telaş içinde hazırlıklarınızı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tabii seks yapmak aklınızın ucundan bile geçmiyor ama aslında yemeği fırına verdikten sonra mercimeği de fırına vermemeniz için hiçbir sebep yok! Beş dakikalık bir sevişme partneriniz için hoş bir sürpriz olmanın yanı sıra, sizi rahatlatacak, kendinizi çok daha güzel hissetmenizi ve geceden daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

  Akşam yemeğinden önce

  Savaştan çıkar gibi işten çıkıp eve geldiniz ve parmağınızı bile kıpırdatamayacak kadar yorgunsunuz. Ama unutmayın ki yemekten sonra üstünüze iyice rehavet çökecek.

  Hele gece yatağa girdiğinizde kendinizi hepten bitkin hissedeceksiniz, piliniz tamamen bitecek. Neden yemeğe oturmadan önce biraz birbirinizle ilgilenmiyorsunuz? Bunu daha önce hiç yapmamış olmanız olayın heyecanını daha da artıracak, alışkanlıklarınızın dışına çıkma psikolojisi içinizdeki isteği alevlendirecektir.

  Reklam arasında

  Özellikle bizimki gibi reklam aralarının on dakikadan az olmadığı bir ülkede kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir fırsat... Güzel bir macera filmi izliyorsunuz ve her zaman olduğu gibi yine en heyecanlı yerinde reklam arası verildi. Sinirlenip söylenmek yerine, o kısa zamanı daha anlamlı bir şekilde, yani seksle geçirebilirsiniz. Elinizi çabuk tutun filmin ikinci yarısı başlamak üzere!

  Partide

  Yasakların cazibesini çocukluğumuzdan beri gayet iyi biliriz. Tehlike bize her zaman ürkütücü ama bir o kadar da çeki gelir; özellikle de yakalanma tehlikesi… Bu tehlikenin cinsel isteği de artırdığımı tahmin edersiniz. Öyleyse kalabalık bir partide, herkes kendi havasındayken partnerinizi 10-15 dakikalığına alıkoymanızın hiçbir mahsuru yok. Kendinize gözlerden uzak bir köşe bulun hayatınız boyunca unutamayacağınız bir cinsel tecrübe için cesaretinizi toplayın ve hiç zaman kaybetmeyin, çünkü her an yakalanabilirsiniz! İşte bu telaşın da tadını çıkarmalısınız artık.
  9 Eylül 2010
  #1
 2. Hızlı sevişin, daha çok zevklenin! Cevapları

soru sor

Hızlı sevişin, daha çok zevklenin!