Hoşlanan Erkek Kaçar Mı Erkekler Zayıf Kadınlardan Mı Hoşlanır

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 9 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Hoşlanan Erkek Kaçar Mı Erkekler Zayıf Kadınlardan Mı Hoşlanır hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. hoşlanan erkek kaçar mı ve erkekler zayıf kadınlardan mı hoşlanır ile ilgili bu yazıda Hoşlanan Erkek Kaçar Mı Erkekler Zayıf Kadınlardan Mı Hoşlanır hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Yaşam paylaşım uzmanından...

  erkek erkeğe oral seven erkek kacarmi erkekler neden oral ister erkekler ne ister oral seks seven erkek

  Erkekler Ne İster  Erkekler Ne İster?

  Erkekler ne mi ister ne istemezki ama ne kadar çok isterse kadınlar kadar çok istemezler herhalde :D

  o Mum ışığı eşliğinde yenilen romantik akşam yemekleri sizin için! Bu tarz sürprizlerinizden hoşlanmıyor değiliz ve eşlik ediyoruz, ancak bizler birlikte yemek hazırlamaktan ya da ocak başı gibi daha rahat edebildiğimiz, kanıksadığımız lezzetleri tadabileceğimiz mekanlardan daha büyük keyif alıyoruz. Buna fasıl gecelerini ya da özel temalı eğlenceli geceleri de ekleyebiliriz.

  o Erkeklerin bir araya geldiklerinde sadece seksten ve spordan bahsettikleri artık bir şehir efsanesi halini aldı... Oysa doğru değil! Bir araya geldiğimizde sizlerden hiçbir farkımız yok. Konuştuğumuz konularsa iş, kazanç, teknoloji, gelecek planlarımız, şaşıracaksınız belki ama izlediğimiz film ve diziler, arkadaşlarımızın nerede ve ne yaptıklarıyla sınırlı.

  o Arabayla, motosikletle, otobüsle ya da uçakla... Ulaşım tarzının hiçbir önemi yok! Bizler seyahat programına hakim olmayı severiz. Kabul edin, sütün aksiliklerimize rağmen tatilde keyifliyizdir. İnisiyatifi bize bırakın...

  o Evimizde kaldığınızda gömleğimizi ya da tişörtümüzü giymeniz çok hoşumuza gider ama sizi bütün gün onunla görmek bize hiç ama hiç seksi gelmez!

  o Önemli soruları keyifli anlarımızda sormanızda fayda var! Maçtan önce, içkiliyken ya da yatmadan önce değil!

  o Kabul edin! Mutlaka erkek erkeğe geçireceğimiz zamanlar da olmalı. Halı saha maçları, lig karşılaşmaları, kulüp toplantıları, turnuvalar, araba bakımı yaptırmak gibi... Tüm bunlara iştirak etmek için erkek dünyasına yakın durmanız ve surat asmamanız gerekiyor. Tercih sizin!

  o Hasta olduğumuzda kadınlardan daha çok acı çekiyor ve daha fazla ilgiye muhtaç oluyoruz. Bu tıbbi olarak da kanıtlanmış bir olgu. Bu nedenle hastalandığımızda bize şefkat gösterin lütfen!

  o Birkaç işi aynı anda yapacak kadar pratik olamayabiliriz. Bu nedenle en sevdiğimiz futbol programını izlerken bizimle konuşmanız dahi rahatsız edici olabilir. Ve sırası gelmişken! Tuttuğumuz takım yenildiğinde birkaç gün surat asabilir ve kendimize gelemeyebiliriz. Bu konuda asla yorum yapmayın!
  o Sabah seksi çok hoşumuza gidiyor. Güne daha zinde başlamış oluyoruz.

  o Ereksiyon olamayan bir erkeğe söylenmemesi gereken sözler var! 'Endişelenme, hiç önemli değil. Herkesin başına gelebilir', 'Büyük ihtimalle stresli ve yorgunsun' ya da 'Sana sanmak bile bana yeter' gibi... Bu bizler için fiziksel olduğu kadar bir kişilik sorunudur.

  o Bizi en çok heyecanlandıran sizi heyecanlandırmaktır!

  o Annemizi arayıp sormamız, ona sizin de saygı duymanızı beklememiz, fikirlerini almamız, sizi ikinci planda tuttuğumuzu düşündürtmesin. Her erkek annesine saygı duyar ama eşiyle var olduğunu bilir! Bizler; bizi seven kadının annemizi de seveceğine inanmak isteriz o kadar.

  o Alışveriş söz konusu olduğu zaman, sabrımız maksimum 40 dakika sürer. Fazlası işkenceye dönüşür.

  o Çoğu erkek oral seks yapmaktan hoşlanır. Kokunun hiç ama hiç önemi yok. Rahat olun!

  o Daha zayıf olmanız konusunda takıntılı olan bizler değil, aslında sizlersiniz! Zayıf kadınlardan hoşlanan erkekler olsa da büyük çoğunluğu balıketi ve canlı kadınlardan hoşlanır.

  o 'Erkeklerin görsel bir zekası vardır' inancı büyük bir önyargı. Görselliğe önem iliğimiz doğru, ancak bu ayaklarımızı tamamıyla yerden kesiyor da değil! Belki inanmayacaksınız ama mankenler birçok eğe çekici gelmez. Sadece birer renktirler o kadar...
  o 'Erkekler sorun getiren kadınlardan hoşlanmazlar' genellemesini şöyle değiştirmekte fayda var; 'Erkekler sorun 'atan kadınlardan hoşlanmazlar!' Aradaki farka ya da o ince çizgiye lütfen dikkat edin. Tam tersi bizler, sorunlarınıza çözüm üretmekten keyif alırız. Çünkü bu kendimizi işe yarıyor hissetmemize neden olur. Tabii ki ortada gerçekten mantıklı ve geçerli bir sorun varsa!

  o 'Ne düşünüyorsun?', 'Ne oldu?' ya da 'Neden aramadın?' gibi sorular mümkünse sadece acil durumlarda sorulsun! İşin gerçeği; bu tarz sorgulamalar bizim için bir kabustur.

  o Emin olun her an seks yapmayı düşünmüyoruz! çoğu zaman bu dilimizde olan, öyle olduğunun farz edilmesinden fazlasıyla hoşnut olduğumuz bir kavram. Aslına bakarsanız bizi sekse karşı zaafımızı kullanarak elinde tutmaya çalışan kadınlara da saygı duymuyoruz. Onlarla sadece iyi zaman geçiriyoruz o kadar. İster inanın ister inanmayın, bazen sıcak bir kucaklama ya da öpücüğe seks kadar ihtiyacımız olur. Biz duygusal ihtiyaçlarını dile getiremeyecek kadar gururluyuz o kadar.

  o Eski sevgililerimizi birçoğumuz anımsamayız bile. Önemli olan devam eden ya da gelecekteki olası ilişkilerimizdir. Eski aşklarımızı gündeme getiren ve tekrar hatırlamamıza neden olan aslında sizlerseniz. Bu da gayet tehlikeli! İşi inada bindirebiliriz...

  o Erkeğin kalbine giden yol mideden geçtiği kadar bizi güldürebilmekten de geçer. Birçoğumuz çocuk ruhlu olduğumuzu kabul ederiz... Siz de bunu artık kabul etseniz çok iyi olur!

  o İlişkilerimizin ciddileşmesi ya da evlilik kararı almamız; aslında nasıl bir anne olacağınızı zihnimizde şekillendirmemizle gerçekleşir. Birçoğumuz da iyi ya da kötü kendi annemizi rol model olarak alırız.
  9 Haziran 2013
  #1
 2. Hoşlanan Erkek Kaçar Mı Erkekler Zayıf Kadınlardan Mı Hoşlanır Cevapları

soru sor

Hoşlanan Erkek Kaçar Mı Erkekler Zayıf Kadınlardan Mı Hoşlanır

Alakalı Aramalar:

 1. Hoşlanan erkek kaçar mi