Hülya Avşar da Tecavüz Sahnesi Çekecek!

İsimli konu WH 'Sinema, Tv, Tiyatro' kategorisinde, layl@m üyesi tarafından 11 Aralık 2010 tarihinde yazılmıştır. Hülya Avşar da Tecavüz Sahnesi Çekecek! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ‘72. Koğuş’ ta iki kere tecavüze uğrayacak!


  [​IMG]


  Hülya Avşar, Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra yeni bir sayfa açtı. Yaklaşık 3 yıl süren beraberliği sırasında kendisini kabuğuna çeken Avşar Kızı, bu sürede ne bir filmde rol almış ne de bir sahne çalışması yapmıştı. Geçtiğimiz aylarda Saran'la aşkına nokta koyan Hülya Avşar, ilk iş olarak "72. Koğuş" adlı sinema filminde rol almayı kabul etti.
  Takvim’in haberine göre, yaklaşık 4 yıl aradan sonra setlere dönen Hülya Avşar, şimdi de 'sahneye çıkmama' kuralını bozdu. Yılbaşında WOW Hotel'de sahne alacak olan Avşar, ekstra ücreti olarak da 150 bin TL'nin sahibi olacak. Ayrılığın bereketli geldiği Hülya Avşar, bir yandan da "Yetenek Sizsiniz"de jüri üyeliği yapıyor.
  Hülya Avşar, Sadettin Saran'la olan beraberliğinde ünlü işadamının sıcak bakmamasından ötürü sahne çalışmalarına son vermiş; birçok film teklifini de 'açık sahneleri' yüzünden geri çevirmişti.
  "Fatmagül'ün Suçu Ne" ile ilgili açıklamalarıyla tepki çeken Avşar, "72. Koğuş"taki rolü gereği iki kere tecavüze uğrayacak.
  11 Aralık 2010
  #1
 2. Hülya Avşar da Tecavüz Sahnesi Çekecek! Cevapları

soru sor

Hülya Avşar da Tecavüz Sahnesi Çekecek!