İllegal Aşk

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, ▫нαтαsιż¢ üyesi tarafından 9 Mayıs 2011 tarihinde yazılmıştır. İllegal Aşk hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. " Asla unutamayacağım bir aşk'sın.. Tüm acılarım,sevinçlerim,mutluluklarım senden doğdu çığlık çığlığa.Sen oldun herşeyim. saklayamaz sanmıştım yaşadığın kentin seni..Ama bir daha asla bulamadım seni.
  Tüm sokaklar,tüm cadde ler "sen"i gösterirken yönümü bulamadım,oturdum ağladım utanmadan.Her ışık,her ses'ten medet umdum..
  Sen sandım heyecanlandım.. Bir kent seni benden böyle kaçırabilir mi? Sen'siz kaldım işte...Oturup kaldığım kaldırımda;
  yanımdaki gölgeyi sen sandım.Sen.!
  Ama neden bu kadar sessiz, neden bu kadar durgundun ?
  Oysa yüreğime sızmış illegal bir aşksın sen…”

  Yüreğimin sol yanına iltica etmiş illegal bir aşk'sın sen. bültenlerde adı okunmayan...öyle cesur öyle pervasızsın ki...Nasıl tütüyorsun içimden dışa doğru bir bilsen.. saçlarında “özlem” kokusu rüzgarlara karışan… hangi kent ne kadar saklar seni benden kendinde.. hangi yürek “ suça yataklık” eder, yüreğimden başka?
  Hüzünlerim hep “ kardelen” açtı görmüyor musun? Görmüyor musun, bilmiyor musun?
  Sensiz seni yaşar yüreğimin hazanları.. içime sinsice sızmış illegal bir aşk'sın sen. ihbar edemediğim! Sensizim…korsan gösterilerde savurduğun saçların gibi. Savrukluğum ondan belki.
  Sensizim… Utangaç çaresiz bir çocuk umutlarım. Ondan belki kapılardan kovulan bir dilenci gibi çaresizliğim….
  Sensizim… ondan belki kıyısını arayan sular gibi dalgalanışım, durulmayışım. Yalnız’ların gözyaşları ile büyüyen bir nehir. Kıyısızlığımda sığınacak liman arayışım… Bu acılarım ondan belki… ağlayışlarım iç’e.. çığlıklarım iç’e. Susuşlarım yada öfkelerim sana da değil… Acılarım ondan belki kanarken acıtan.. acıtırken kan gölü olan….
  Nasıl sensizim anlatamam. Büyüdükçe “sen”leşen bir yüreği nasıl taşırım? Nasıl korurum körbasan özlemlerden…
  Yüreğimin sol yanına iltica etmiş illegal bir aşk’sın sen… güllere rengini veren.
  Firari saatlerinde senin en yakınına ulaşmak için ne çok koşmuşum böyle? Ne çok terlemişim böyle sana koşma telaşından; dokunma ,sevişme telaşından?.Tek tek işaretlenmiş ,tek tek üstüne sen’den bir şeyler karalanmış yürek sayfalarını kandan arındırmak için ne çok terlemişim? Çok yorgunum sevgilim çok.
  Sana dokunmak istiyorum.Sana sızmak istiyorum.Sessiz ılık bir soluk gibi içini heyecanlandıran. İzin ver sana dokunmak istiyorum. Düşlerinin içine bir çığlık gibi düşmek; düşlerinle sevişmek istiyorum seni istiyorum anlasana. Saçlarının ıslaklığından kandırmak istiyorum yüreğimi. Gözlerinin o amansız durdasız bir can pazarı ışıltılarından kendi karanlığımı aydınlatmak istiyorum. Yüreğime düşmüş illegal bir aşksın sen.

  O yüzden belki seni ihbar edemeyişlerim…
  9 Mayıs 2011
  #1
 2. İllegal Aşk Cevapları

soru sor

İllegal Aşk