inanılması güç olaylar(lütfen okuyun)

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, Mr.ChEcK-Up üyesi tarafından 18 Nisan 2009 tarihinde yazılmıştır. inanılması güç olaylar(lütfen okuyun) hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Elini kesip mikrodalgada pişirdi !
  Amerika'da akli sağlığının yerinde olmadığı açıklanan 20'li yaşlarının ortalarındaki bir adam, elini bileğinden testereyle keserek mikrodalga fırında pişirdi. Elini kestikten sonra 911'i arayan genç, elinde şeytanın damgası olduğunu ve cehennemde yanmamak için elini yaktığını açıkladı. Eve gelen sağlık görevlileri mikrodalgada pişen eli görünce şok oldular. Adamın, Hristiyanlığın kutsal kitabı olan İncil'deki "Kim ki şeytana ve tapar ve imzasını elinde taşır; o da Tanrı'nın gazabına uğrayacaktır." cümlesinden etkilendiği sanılıyor. Adamın kaldırıldığı hastaneden yapılan açıklamada ise hastanın gerçekle hayali ayırt edemeyecek durumda olduğu belirtildi.
  Saçlarını 26 yıl sonra ilk kez yıkadı
  Çin'de 80 yaşında bir ihtiyar, saçlarını 26 yıl sonra ilk kez yıkadı. Lu Şiyuan'ın 2 metreye yakın saçlarını, 1,5 metreden uzun sakallarını yıkamakta şampuan etkisiz kalınca, tüm aile, çamaşır deterjanıyla ihtiyarın saç ve sakallarını yıkamaya koyuldu.

  Chongqing Morning gazetesinin haberine göre, Lu Şiyuan'ın 2 metreye yakın saçlarını, 1,5 metreden uzun sakallarını yıkamakta şampuan etkisiz kalınca, tüm aile, çamaşır deterjanıyla ihtiyarın saç ve sakallarını yıkamaya koyuldu.


  Lu'nun oğlu, gelini, torunu ve komşularının da aralarında bulunduğu 12 kişi, 5 saat süren uğraş ve 3 torba çamaşır deterjanı kullandıktan sonra ihtiyarın saç ve sakallarını yıkamayı başardı.

  İhtiyar Lu temizlendikten sonra Çongçing kenti yakınlarındaki ücra Kızıl Bayrak köyünün sakinleri, Lu Şiyuan'ın adını Guinness Rekorlar Kitabına kaydettirmek istediklerini söylediler.[​IMG]

  Böyle Bir ölüm Sebebi Duymadınız.

  [​IMG]

  Böyle Bir ölüm Sebebi Duymadınız. Havadaki Uçağın tuvaletinden sızan Donmuş İdrarın saplandıgı
  aşagıdaki kişi dünyanın en talihsiz kadını degilmi sizcede.?

  44 Yaşında ki Bebek
  Anne ve babasının elinden tutan bu fotoğrafta küçük bir çocuğu gördüğünüzü sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Nepalli Khagendra Thapamagar, tam 44 yaşında.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Boyu 51 santimetre olan Thapamagar'ın kilosu ise 5-6 civarında.
  Nepal'de bir köyde dünyaya gelen 'ufaklık' o gün bugündür hiç büyümedi ve çevresindekileri şaşkına çevirdi.
  Dünyanın en kısa boylu erkeği olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren adamın boyu ve kilosu, tıpkı yeni doğmuş bir bebek kadar.

  inanılmazlar
  Kars'ta "canı sıkıldığı" için saçlarını yiyen bir kadının midesinde biriken 1.5 kilogram ağırlığında saç kılı, ameliyatla çıkarıldı.

  -Kars'ta 'canı sıkıldığı' için saçlarını yiyen bir kadının midesinde biriken 1.5 kilogram ağırlığında saç kılı, ameliyatla çıkarıldı.

  -İsviçreli Cece Leclere, tıp adamlarınca "megavizyon" diye adlandırılan çok üstün bir görme yeteneğine sahipti. Kumaşların,kalın astarlı zarfların, perdelerin, hatta bazen tuğla duvarların arkasını bile görebiliyordu. Ancak insanlar kendisini hasta ediyordu,çünkü insanların iç organlarını görmek onu tiksindiriyordu.


  -İspanya'da İnnece Fernandece isimli bir kadın 11.000 geceyi uykusuz geçirmiştir. Hiç uyuyamayan kadın sadece bir defa tıbbi operasyon sırasında 2 kat anestezi etkisiyle uyutulabilmiştir.

  -En uzun kalp durması 4 saattir. Bir Norveçli, Aralık 1987'de denize düşmüş, kalbi durmuş, vücut ısısının düşüklüğü nedeniyle yeniden yaşatılmıştır.


  -1898'de gazeteci-yazar Morgan Robinson "Titan" isimli bir kitap yazdı. Kitapta büyük bir yolcu gemisinin okyanusta buzdağına çarpması anlatılıyordu. 14 yıl sonra "Titanic" deniz faciası meydana geldi.
  -Sıcak ve kurak Afrika'da 18.02.1979 tarihinde Büyük Sahra çölüne kar yağdı.

  -Futbolda Dünya kupası Okyanusya elemelerinde Avustralya, Amerikan Samoası'nı 31-0 yenerek bir resmi milli maçtaki en farklı skorlu galibiyeti elde etti.

  -Kazakistan'da 7 yaşındaki bir erkek çocuğun karnında ikizi bulundu. Simkent şehrinde yaşayan çocuğun karnındaki şişliği fark eden
  okul doktorunun hastaneye başvurması sonucunda hemen ameliyata alınan çocuğun karnından saçları ve tırnakları uzamış bir cenin çıkarıldı.

  -İran'da, korkusunu bastırmak ve sıkıntılarından kurtulmak için madeni nesneleri yiyen genç kızın karnından ameliyatla yarım kilogram ağırlığında metal parçalar çıkarıldı. 17 yaşındaki genç kızın karnından çıkarılan madeni nesnelerin arasında jilet ve çiviler de bulundu.

  -Amerika'nın Arkansas Eyaleti'nde 19 yıldır komada yatan Terry Wallis 13 haziran 2003 de hayata döndü


  Şili'de bulunan 7.2 cm uzunluğundaki insansı yaratık-Mutlaka Bakın

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bulucumuzun Ağzından.
  Yine inanılmaz bir yaratık buldum. Bu yaratık Şili'de bulunmuş. Ne olduğu konusunda tam bir belirsizlik yaşanıyormuş. Kimilerine göre bu çok küçük bir cenin. Bazıları ise bunun cenin olamayacağı görüşünde çünkü bir cenin bu uzunlukta tam olarak olgunlaşamazmış. Dikkat ederseniz bu yaratığın vücudu çok belirgin hatta kolları net bir şekilde seçiliyor.
  [​IMG]
  18 Nisan 2009
  #1
 2. inanılması güç olaylar(lütfen okuyun) Cevapları

 3. waaay çok ilginç saol paylaşım için
  18 Nisan 2009
  #2
 4. gerçekten çok ilginç :alala: şaşırdım valla
  18 Nisan 2009
  #3
 5. aynen öle çok ilginç yaw
  18 Nisan 2009
  #4
 6. en son kı 2 resim sinege benzıon:hehehe::hehehe:
  18 Nisan 2009
  #5
 7. paylasım için saol
  18 Nisan 2009
  #6
 8. en alttaki minik insan hikayesi yalan gibi geliyor bana :S sağol paylaşım için
  18 Nisan 2009
  #7
 9. [​IMG]
  :muha:ayyy ya çok komik ama üzücüde:(ama komikte:D
  18 Nisan 2009
  #8
 10. gusel payLasım saoL
  18 Nisan 2009
  #9
 11. vay be paylaşım için teşekkrler :öhh:
  19 Nisan 2009
  #10
 12. süpper yhaa:) çok ilginçler:öhh:

  paylaşım için tşk :bravo: çok güzeller
  19 Nisan 2009
  #11
 13. PayLaŞım İçin Teşekkürler
  20 Nisan 2009
  #12
 14. paylasım için tşkler!
  22 Nisan 2009
  #13
 15. çok güzel paylaşım bide sondaki çok ilginç baya kafamı karıştırdı....
  22 Nisan 2009
  #14
soru sor

inanılması güç olaylar(lütfen okuyun)