İyi Öpüşmenin 18 Kuralı

İsimli konu WH 'Cinsel Sorunlar' kategorisinde, yesilalici üyesi tarafından 13 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. İyi Öpüşmenin 18 Kuralı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Eski moda öpüşmelerle başlayıp onu yatak odasına götürecek yeni öpüşme tekniklerini deneyin. Önereceğimiz yeni teknikler sayesinde partneriniz öpücüğünüzden çok memnun kalacak. İlk öpüşmenin filmlerdeki gibi öldürücü etkisi olmayabilir. Öpüşürken yırtıcı hayvan gibi davranmamaya ve mümkün olduğunca az tükrüklü olmasına çalışın. Öpücüğünüz iki insan arasında çok özel şeyler paylaşıldığını gösteren çok sıcak, ağır ve romantik olmalı. Çoğu kişi "sıcak ve ağır" tanımlamasını "ıslak ve dağınık" ile karıştırma hatasına düşer. Islak ve dağınık öpüşenler kadınlar tarafından beğenilmezler ve "kötü öpüşenler" listesinde yer alırlar. Bazıları bunu isteyerek yapabilir ve bunu etrafındakilere övünerek anlatabilir.

  İşte en etkileyici 18 öpüşme kuralları..

  1. Bayanlar ve baylar öpüşeceğiniz zaman dudaklarınızı ıslatmayın. Bu ünlü bir şarıkıcının seyirci önünde şarkı söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle eşdeğerdir.

  2. Öpüşürken diliniz kutudan birden fırlayan kukla gibi ağzınızdan çıkmasın, ağzınızın hafif açık olması yeterli.

  3. Erken ortaya çıkan Fransız tarzı bu öpüşmeyi hemen denemeyin. Partnerinizin bunu denemeye çalışacağından şüpheleniyorsanız; 1) Ağzınızı kapatın, 2) Ağzınız açık olsun, dilinizi çıkarmayın.

  4. Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz. Bu süreç yarım saat ya da 30 saniye olabilir.

  5. Ağzınızı partnerinizinkinden çok daha geniş açmayın. Öpüşme taklit etme değildir.
  6. Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın.

  7. Dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeye çalışmayın.

  8. Dudaklarda başlayan öpüşme sonrası dudaklarınızı vücudun diğer yerlerinde gezdirmek için acele etmeyin. Ay ışığı altında yuvarlanmak, gezinmek romantizmi artırabilir. Bundan sonra kontrolü ele almak sizin elinizde.

  9. Çoğu kişi romantizmi yetişkinliğe geçiş döneminde önemser. Herşeyin ötesinde her ikinizde sadece öpüşmeye odaklandığınızda keyif alırsınız.

  10. İlk öpüşmeniz sonrasında kendi kendinize "kötüydüm değil mi?" gibi sözlerle çamur atmayın. Gerçek kadınlar ve erkekler sadece bu andan zevk alırlar.

  11. Sadece umutsuz ruhlar karşısındakini içine çekmeye çalışır. Özellikle daha önce asla öpüşmediğiniz birine çekingen ve yasakmış gibi yaklaşıp sürpriz bir öpücük kondurmayın.

  Sizinle öpüşmeye hazır olduğunu anlamadan gözüdönmüş gibi onu öpmeyin. Buna rağmen sevgilinizi elinden tutup bir duvara yaslayıp tutkulu bir şekilde öpebilirsiniz. Sizi durduruncaya kadar devam etmenizde sakınca yok.

  #


  # Öpüşeceğiniz zaman iki elinizle karşınızdaki kişinin yüzünü tutmanız çok romantik olur. Başını geri çekmesini engelleyecek şekilde sarmayın. Başını istediği zaman geri çekip yüzünüzü görebilmesine olanak verin. Onu öpmek için ölseniz bile ağlatacak ya da küçük düşürecek şeyler yapmayın, sakin ve rahat görünün.

  # Öpüşürken nefes almak, kendinizi dizginlemek istediğinizde dudaklarınızı yavaşça kulak memesine doğru kaydırmak size yardımcı olacaktır. Çoğu kişi kulaklarıyla oynanmasından, kulaklarının üzerinde, kulak memesinde sıcak nefes ve dudaklardan hoşlanır. Yine çok ıslak öpmemeye, dilinizi az kullanmaya dikkat edin, kulağın içini öpmeye çalışmayın. Bu durumda partnerinizi sizi itiyorsa, bunu yapmakta ısrar etmeyin.

  # Bayanların ve bayların nefeslerinin taze olduğundan emin olmalarını öneriyoruz. Dişlerinizi ve dilinizi fırçalayın. Her zaman yanınızda nefesinizi açan sakız taşıyın. Gece veya sabahları dişlerinizi hemen fırçalamanızı sağlayacak ufak bir diş macunu ve diş fırçası taşıyın.

  # Eğer ağzınızın kenarında veya çevresinde uçuk varsa öpüşmeyin. Havadan bile geçebilen virüs konusunda dikkatli olun gerekirse bağışıklığınızı güçlendirmek için ilaç alın.
  # Bir kadın ya da erkek asla toplulukta ya da dudaklardan hoşçakal öpücüğü beklemez. Pretty Woman'daki Julia Robert's bile bunu istemez.

  # Aynı şey ilk randevuda toplulukta, sarmaş dolaş olmak için de geçerlidir. İlk buluşma da öpüşme veya sarılma garip olabilir. Çoğu genç çift ilk birkaç dakika içinde sarmaş dolaş olabiliyor ancak bu hiç romantik değil..
  İşte öpüşme konusunda yapılan hatalar ve gülümseten tepkiler..

  Genel huzuru bozma: "Hey çüş oradakiler, atları korkutmak istemeyiz değil mi? Lütfen çocukların hatırı için ahırınızdan çıkmayın"

  Sıkıcı oyun: "Gerçekten çok sakin bir oyun biliyorum. Birbirinizi sadece dudaklarınız değecek şekilde öpmeye çalışacaksınız. Dilinizi de değdirmemeniz gerekiyor. Oynamak ister misiniz?"

  Aptallar için önsevişme: "Tatlım, sadece sırt üstü yatmanı, rahatlamanı ve tüm işi bana bırakmanı istiyorum. Hareket etmek zorunda değilsi. Hayır, demek istiyorum ki hareket etme!"

  Doktorun tavsiyesi: "Dişçin dedi ki kanal tedavisi yapıldığı için ağzıma kürdan hariç herhangi bir yabancı obje girmemeliymiş."

  Körelmiş enstruman: "Şimdi ve her zaman ıslak severim. Ancak insanlar diş izlerini merak etmeye başlayacak. Zaman zaman biraz daha nazik olabilir misin lütfen. Şimdi öp beni seni aptal.."
  13 Mayıs 2008
  #1
 2. İyi Öpüşmenin 18 Kuralı Cevapları

 3. sapık mısın kardeşim böyle şeyleri merak edip forma koyuyon (çaktırma bende merak ettim ve okudun :D)
  17 Mayıs 2008
  #2
 4. "Dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeye çalışmayın." <---- kural 7 zuhaaa :D
  2 Temmuz 2008
  #3
 5. :alkis:HeLaL OLsun KarDEşİm Hİç USanMaDAN BUnLARI BULMuŞSUn FOrMA KoyMUşSUn HeLaL OLsun
  3 Temmuz 2008
  #4
 6. [sıze=4] harika........ :)[/sıze]
  3 Temmuz 2008
  #5
 7. bulmam iyi oldu benim hatun beklioda töbe töbe buda biraz saçmalık
  25 Temmuz 2008
  #6
 8. cok guzel bır konusmus :):)
  3 Ağustos 2008
  #7
 9. ya buraya cocuklar cok gırıyo ama yasak koysunlar
  4 Ağustos 2008
  #8
 10. heee yaaaa ne bu böle rezillik resmen
  4 Ağustos 2008
  #9
 11. ne olursa olsun emeğe saygı...
  4 Ağustos 2008
  #10
 12. paylaşım için saol emeğe saygı.
  15 Ağustos 2008
  #11
 13. emeğine sağlık ..
  18 Ağustos 2008
  #12
 14. 6. madde nası oluo?
  20 Ağustos 2008
  #13
 15. 6. Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın---> nsl oluo hem opusup hem konusmak pk anlayamadm:D
  20 Ağustos 2008
  #14
 16. ya hem okuyolar! hem de sayfısızlık falan diolar ilginçç! güzel olmuş!&)
  1 Eylül 2008
  #15
 17. eMeGe SayGıı :) sÜperr güselll...sadece mrak...
  2 Eylül 2008
  #16
 18. paylaşım için saol:dgsl olmuş
  2 Eylül 2008
  #17
 19. Paylaşım için teşekkürler...
  Herkese mutluluklar dilerim.
  5 Eylül 2008
  #18
 20. paylaşım için sağol
  19 Eylül 2008
  #19
 21. Paylaşım için teşekkürler.işime yarayabilir.:D
  19 Eylül 2008
  #20
soru sor

İyi Öpüşmenin 18 Kuralı