Kadınlar SEKS istiyor

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, mekan_karadeniz üyesi tarafından 9 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Kadınlar SEKS istiyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kadınlar SEKS istiyor


  Yapılan bir araştırmaya göre orta yaşlı kadınların seks içerikli kitaplardan başka bir şey okumadıkları ortaya çıktı

  Yaşları 45 ile 60 arasında değişen 2 bin kadınden fazla kadın arasında yapılan bir ankete göre en çok romantik türdeki kitaplar okunuyor.

  Seks içerikli
  Araştırmada yer alan kadınların üçte ikisinin aşk romanlarında yer alan seks içerikli bölümleri 'iç gıcıklayıcı' bulduğu ortaya çıktı.

  Kadın okurların okuma alışkanlıklarına göre yapılan araştırmada Bridget Jones'un Günlüğü gibi kitapların, en çok tercih edilen kitaplar arasında olduğu belirtiliyor.

  Kitaplardaki aşklarda haz veriyor
  Zamane kadınlarının özellikle sekse yönelmesinde kendi özel hayatlarında yaşadıkları sıkıntılardan kaynaklandığını belirten uzmanlar, tıpkı filmlerde yer alan aşk sahneleri gibi, kitaplardaki aşkların da kadınlara haz verdiğini söylüyor.
  'Bir Geyşanın Anıları', 'Kefaret', 'Boleyn Kızları' gibi kitaplar da yine kadınların başucu kitapları arasında gösteriliyor.  sözüm meclisten dışarı:D
  9 Temmuz 2009
  #1
 2. Kadınlar SEKS istiyor Cevapları

 3. yorumsuz :D
  10 Temmuz 2009
  #2
 4. 45-60 yasındaki kadın ne okucak baska bilim teknolojimi eski gunleri hatırlıyolar o yasta okuyarak :D teşk paylasım için
  10 Temmuz 2009
  #3
 5. paylaşım için sağol:)):muahaha:
  10 Temmuz 2009
  #4
 6. diiimi ama:D
  hee sözüm meclisten dışarıXD
  10 Temmuz 2009
  #5
soru sor

Kadınlar SEKS istiyor