Kalça Büyütme Hareketleri Video Kalça Büyütme Hareketleri

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 14 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Kalça Büyütme Hareketleri Video Kalça Büyütme Hareketleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Kalça Büyütme Hareketleri Video Kalça Büyütme Hareketleri hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. kalça büyütme hareketleri video ve kalça büyütme hareketleri hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  kalça biçimlendirme resimlerle kalça kaldıran plates hareketleri plates ile kalça büyütme kalça düzlüğü kalçaları biçimlendirme

  Kalça Biçimlendirme Egzersizi Nasıl Yapılır ?  Biçimli ve sıkı kalçalara sahip olmak için illaki spor salonlarına gitmeniz gerekmiyor!
  Kalça kaslarını hedef alan “Pilates” egzersizleri, jimnastikle bile çalışmayan kasları harekete geçirerek, vücudunuzun kısa sürede forma girmesini sağlıyor.
  Bacak kaldırma
  Yüzükoyun yere uzanın. Rahat hareket etmek için yere bir havlu serin. Kollarınız yerde çapraz olacak şekilde başınızı kollannızın üstüne yaslayın. Bacaklarınızı gergin tütün ve bir bacağınızı yerden 5-10 cm. kadar yukarı kaldırın. Bu sırada diğer bacağınız gergin bir şekilde parmak ucuyla yeri göstersin. Hareket sırasında nefes alın ve karnınızı içe doğru çekin.
  Sırt uzatma
  Sırtüstü yere uzanın. Çeneniz dik bir şekilde, başınızı yerden kaldırın. Sol bacağınızı uzatıp, sağ bacağınızı dizden kırın ve iki elinizle kavrayın. Rahatça nefes alın ve verirken sol popo kasınızı sıkın. Bu sırada karnınız bir sünger gibi kasılacak. Hareketi en az 10 kez tekrarladıktan sonra aynı egzersizi diğer bacakla gerçekleştirin.

  Derinlemesine rahatlama
  Bu hareket, kısalmış kaslarla, kas kramplarına karşı alınan bir önlem niteliği taşıyor. Sırtüstü yere uzanın. Bacaklarınızı vücudunuzla 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kaldırın. Ellerinizle bacaklarınızı dizlerinizin altından kavrayın ve mümkün olduğu kadar göğsünüze doğru yaklaştırmaya çalışın. Nefes alın ve içinizden 20?ye kadar sayıp nefesinizi verin.
  Omurları açma
  Yere uzanın ve ayaklarınızı omuz genişliğinde açın. Daha sonra dizden bacaklarınızı kırın ve belinizin düzlüğünü koruyarak nefes alın. Bu sırada omurlarınızın alt kısmını yerden yavaşça kaldırın. Hareketi yaparken karnınızın bir sünger gibi kasıldığını ve poponuzun sıkılaştığını
  14 Haziran 2013
  #1
 2. Kalça Büyütme Hareketleri Video Kalça Büyütme Hareketleri Cevapları

soru sor

Kalça Büyütme Hareketleri Video Kalça Büyütme Hareketleri