Karın ağrısı zannetti 3 kg ur çıktı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, ustamcan üyesi tarafından 9 Eylül 2006 tarihinde yazılmıştır. Karın ağrısı zannetti 3 kg ur çıktı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde, artan karın ağrısı şikayeti üzerine Kahta Devlet Hastanesine başvuran bir kadının rahmi üzerinde yaklaşık 3 kilo ur çıktı. Ameliyata alınan kadının rahmi ve yumurtalıkları alındı.

  Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde artan karın ağrısı nedeniyle Kahta Devlet Hastanesi Kadın ve Doğum servisine başvuran 45 yaşındaki Rukiye Demircan isimli kadın karın ağrısı şikayetiyle bazı tetkikler yapıldı. Yapılan tüm tetkikler sonucu rahmi üzerinde ur olduğu tespit edildi. Sağlığına bir an önce kavuşmak isteyen Rukiye Demircan,ameliyat olmayı kabul etti. Rahmi ve yumurtalıkları alınan kadın daha sonra sağlığına kavuştu.

  Başarılı bir ameliyatla rahmi ve yumurtalıkları alınan Rukiye Demircan, karın ağrısı şikayeti üzerine başvurduğu Kahta Devlet Hastanesine başvurduğunu belirten Rukiye Demircan, eski sağlığına kavuştuğunu söyledi.

  Ameliyatı gerçekleştiren, Kahta Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları uzmanı jinekolog Operatör Dr. Cafer Miçooğulları, karın ağrısı şikayeti üzerine kendilerine başvuran hastanın rahmi üzerinde bulunan ur'un aldıklarını belirterek; hastanın sağlığına kavuştuğunu söyledi.
  9 Eylül 2006
  #1
 2. Karın ağrısı zannetti 3 kg ur çıktı Cevapları

soru sor

Karın ağrısı zannetti 3 kg ur çıktı