Makat Yırtığı Bitkisel Tedavi

İsimli konu WH 'Şifalı Bitkiler' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır. Makat Yırtığı Bitkisel Tedavi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Makat Yırtığı Bitkisel Tedavi
  anal fissür bitkisel tedavi - anüs yırtığının bitkilerle tedavisi - makat çatlağına iyi gelen bitkiler

  Anal fissür hastalığındada bir çok hastalıkta olduğu gibi bitkisel tedavi yöntemleri uygulanabilmektedir anal fissür bitkisel tedavisi için yapmanız gerekenler ve kulalnılması gereken bitkisel karışımlar konumuzda detaylı olarak anlatılmaktadır.


  Makat Çatlağı Bitkisel Tedavisi

  Makat çatlağında iki temel sorun vardır çatlak bu sorunun sebebidir ama tedavinin özü bu iki sorunu ortadan kaldırmaktır.

  1-Makat kaslarında kasılma (spazm-kramp girmesi)

  2-Kısmen çatlaktan daha çok kas spazmından kaynaklanan ağrı

  Gerek ameliyatta,gerek ilaçlarda gerekse botox tedavisinde amaç kas spazmını çözüp ağrıyı azaltıp çatlağın iyileşmesini sağlamaktır.Bitkisel tedavilerdede amaç bu olmalıdır


  Makat Yırtığı Bitkisel Tedavi

  -Ağrının azaltılması için mutlak yapılması gereken kabızlığın engellenmesidir.Bunun için bol sebze meyve yenmeli,ekmek kepekli olandan tüketilmeli,kayısı veya ürünleri kullanılmalıdır.

  -Kas spazmının çözülmesi için en etkili uygulama sıcak su oturma banyosudur.

  Sıcak su şu şekilde hazırlanabilir

  Bir demlikte papatya çayı hazırlanır 5 litre kadar haifif can yakacak kadar sıcak suyun içine bir çay bardağı konur ve ondan sonra 4-6 dakika otururlur.

  Bu şekilde bitkisel anal fissür tedavisi yapıldığında erken dönemlerde başarı % 40-60 kadar olabilmektedirki bu oldukça yüksek bir başarıdır, müzminleşmiş makat çatlağında bu başarı oranı daha düşüktür.

  Fissurin kapsül : Makat çatlağında bitkisel tedavi olarak üretilmiş fissür tedavisinde herhangi bir etkisi olması mümkün olmayan bir üründür.Şeytanın bile aklına gelmeyecek kadar uyanıkça bir stratejiyle üretilmiş ne idüğü belirsiz bir bitkisel ilaçtır.Siz siz olun paranızı bu uyanıklara kaptırmayın.

  alıntı
  22 Ağustos 2011
  #1
 2. Makat Yırtığı Bitkisel Tedavi Cevapları

 3. Arkadaşlar bu illetten neler çektim neler.Şimdi burada uzun uzadıya anlatmak istemiyorum.Yemin ederim bazen acısından
  yorganı yastığı ısırdığımı ve defalarca gözlerimden yaş geldiğini biliyorum.Saatlerce bir yere oturamamakta cabası.Allah'ıma
  şükürler olsun ki uyguladığım bir yöntemle hastalığıma şifa buldum.Eğer iyileşmesem son çare ameliyat olacaktım.Hepinizin
  eminim denediği daflon tabletler,kas gevşeticiler vs vs hepsini bende denedim ama ne yazık ki çare olmamıştı.
  Son düzenleyen: Moderatör: 29 Eylül 2014
  28 Eylül 2014
  #2
soru sor

Makat Yırtığı Bitkisel Tedavi

Alakalı Aramalar:

 1. makat yırtığına ne iyi gelir

  ,
 2. makat yırtığına bitkisel cözüm

  ,
 3. Makat çatlağı bitkisel tedavi

  ,
 4. MAKAT YIRTIĞI BİTKİSEL TEDAVİ,
 5. makat çatlağına iyi gelen bitkiler,
 6. makat yırtığı bitkisel tedavisi,
 7. makat çatlağı bitkisel,
 8. makat catlagina bitkisel cozum,
 9. makattaki yirtiga ne iyi gelir,
 10. makatta çatlak bitkisel tedavi