muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor

İsimli konu WH 'Hayvanlar Alemi' kategorisinde, ctevez üyesi tarafından 21 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. kuşum yumurtladı 6 tane yumurta var 1 hafta oldu hep yuvanın kapısında bekliyor yumurtalara ara sıra yatıyor ne yapmalıyım yumurtaları alıp sıcakta bekletsem yavru çıkar mı veya yumurtaları alıp tekrar yumurtlamalarını mı beklemeliyim bide yumurtaları alıp el feneriyle bakabilirmiyim yumurtalara anca kafese yaklaştığım da yuvaya girip duruyo ve yumurtaların üstüne değilde başka tarafında duruyor acil yardım ederseniz sevinirim çok morelim bozuldu teşekkrler:agla:
  21 Ocak 2011
  #1
 2. muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor Cevapları

 3. benimde böyle bir problemim var.kuşun zaten bitane yumurtasını kendisi ağızıyla kırd8ı bitanede yumurtladı ama birincisini yanlışlakla elledim di e bıraktı eğer yatmıyorsa şu an kuluçkada olan başka bir kuşun varsa onun altına koy yoksa el feneriyle belki olur ama yem yeme uçma eğitimleri nasıl olur bilemem.
  10 Nisan 2011
  #2
 4. kuşun akşamları üstüne oturuyor eğer kapısında bekliyorsa korkma erkek kuşun yumurtayı kırmasın diye koruyor korkma yani 18 güne kalmaz çıkar yumurtadan
  31 Ağustos 2014
  #3
soru sor

muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor

Alakalı Aramalar:

 1. muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor neden

  ,
 2. muhabbet kuşu yumurtasına yatmıyor

  ,
 3. muhabbet kuşum yumurtladı kuluçkaya yatmıyor

  ,
 4. muhabbet kuşu yumurtada neden yatmaz,
 5. muhabbet kusu yumurtasina niye oturmaz,
 6. yumurtaya yatmayı bıraktı