ölümsüz aşk hikayesi

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, ScumBAg üyesi tarafından 29 Ekim 2007 tarihinde yazılmıştır. ölümsüz aşk hikayesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Genç kız yine acılar içinde odasında yatıyordu. Henuz hayatının baharında ölümle yüz yüzeydi. Babası onu kurtarmak için gazetelere ilan vermiş, para teklif etmişti. Ama onun kalbinin teklemesi değil, kalbinin içindeki sızı ilgilendiriyordu. Sevdiği aklına geldi bir damla yaş daha döküldü gözlerinden. Ayrıldıklarından beri tam beş çile dolu yıl geçmişti. Aslında sevgilerinin arasına o kahrolası para girmişti. Hatırlıyorduda sevdiği ona birkeresinde:
  - Ben zengin değilim belki ama seni seven bir kalbim var. Sana sadece onu verebilirim, demişti.

  Zaten sevgiye muhtaç birisi başka ne isteyebilirdiki. Kendisini sevmesi yeterdi.O en çok Saçlarının dökülmesine üzülüyordu. Çünkü sevdiği öpmüş koklamıştı saçlarını. Her dökülen saç yüreğine bir hançer olup saplanıyordu. Şimdi tek isteği sevdiğinin son anlarında yanında olmasıydı. Ne olurdu onu birkez daha görebilse, onu birkez daha koklayabilse.Bu düşünceler arasında uykuya daldı.

  Babası heyecanlı bir şekilde kızının odasına girdi. " Müjde kızım,kalp bulundu " dediğinde kızının bir peri güzellliğinde, sevdiğinin özleminden ıslanmış yüzüne baktı ve çıktı odadan...

  Genç kız, bir hafta sonra kendine geldiğinde sanki başka bir dünyadaydı. İçinde acaip bir his vardı. Sanki bu dünya ona çok farklı gelmişti. Aklına yine sevdiği geldi. Kalbi eskisinden daha hızlı atmaya başladı. Kalbi değişmişti ama sevdiğini eskisinden daha çok sever olmuştu.

  Bir gece ansızın uyandı uykusundan kalbi çok hızlı atıyordu. Bu durum sürekli böyle devam etti.Doktora gitti, durumunu anlattı. doktor:
  - Bir aya kalmaz geçer, demişti.
  Ama aradan aylar geçmesine rağmen durum aynıydı.

  Birgün bahçeye çıktı Çiçekleri seviyordu. Kırmızı güllerin yanına gitti. Kalbi hızlı hızlı atmaya başladı. En çok kırmızı gülleri severdi. Çünkü sevdiği ona benzediğini söylerdi hep. Birden kapı çaldı. Kapıyı açtı kimse yoktu. Yere baktı bir mektup vardı ve onaydı. Mektubu açtı ve kalbi hızlı hızlı atmaya başladı. Bu onun kokusuydu. Koltuğuna zarzor oturabildi. Zarfın içinden mektubu titreyen ellerle çıkardı ve okumaya başladı :
  " Sevdiğim, bugün sevdamızın altıncı yılı. Seni hep sevdim. Seninle ayrılmak zorunda kaldığımızdan beri, bir kalbe iki sevginin sığmayacağını bildiğimden ne birini sevdim ne de evlendim. Her günüm çile ve azapla geçti. Hergün sana şiirler yazdım, hergün şiirlerimi okudum ve hergün ağladım. Tam beş yıl boyunca hergün yazdım, okudum, ağladım. Birgün önüme bir fırsat çıktı. Bu fırsatı reddedip kendime daha fazla haksızlık edemezdim. Belki seni unuturum diye senden çok uzaklara gittim. Ama şimdi seni daha çok özlüyorum. Her gece yanına geliyorum o masum yüzünü okşuyor yanaklarına öpücükler konduruyorum, sen uyanıyorsun benim geldiğimi anladığını sanıyorum ama sen o tatlı uykuna geri dönüyorsun. Sevdiğim hep ben geldim senin yanına artık sen gel olurmu. Kırmızı güllerimize iyi bak. Ve artık unutma içinde seni senden daha çok seven bir kalbin var artık. Ona iyi bak olurmu. Kırmızı güllere ve kalbimize iyi bak. Seni yanıma gelene kadar bekleyeceğim sevdiğim Hoşçakal..."demişti
  29 Ekim 2007
  #1
 2. ölümsüz aşk hikayesi Cevapları

 3. aşk ve sevgi budur işte. ama günümüzde böyle sevgi kalmadı. insanlar yapmacık duygulara kapılıp duygusuzca sevgi sözleri söyler oldu. güzel paylaşım siynem. emeğine sağlık. kalbine sağlık...
  3 Kasım 2007
  #2
 4. teşekkürler sinem aşk sevgi konularına çk güsel değinmişsin..
  3 Kasım 2007
  #3
 5. rica.....;)
  3 Kasım 2007
  #4
 6. PayLaşım İçin SaoL !!
  14 Mayıs 2008
  #5
 7. çok güzell
  22 Ağustos 2008
  #6
 8. gercekten cok gsl
  27 Ağustos 2008
  #7
 9. paylasım ıcın tsk
  28 Ağustos 2008
  #8
 10. çok güzel ama böle aşklar yok artıkkk.... tşk sinemm;)
  28 Ağustos 2008
  #9
 11. aşk yok artık aslında ancak okuyoruz eline sağlık çok güzel
  30 Ağustos 2008
  #10
 12. tesekkürler cnm
  30 Ağustos 2008
  #11
 13. saolun arkadaslar paylasım için
  30 Ağustos 2008
  #12
soru sor

ölümsüz aşk hikayesi