ÖpÜŞmenİn Faydalari

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, g-jixs üyesi tarafından 10 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. ÖpÜŞmenİn Faydalari hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ÖPÜŞMENİN FAYDALARI

  Aşkın en gerçek, en anlamlı ve de en ateşli ifadesidir öpüşmek. Ayrıca da insanın vücudunda inanılmaz değişimlere neden olur.
  TİRYAKİLİK YAPIYOR
  Öpüşmenin dünyanın en güzel duygusu olduğunu söyleyenler de var. İçten bir şekilde yapılırsa seksten çok daha etkili ve tadı damakta kalıyor. Evet, öpüşme bir çeşit tiryakilik yaratıyor insanda. Nasıl yaratmasın ki? İnsanın bütün ruh halini, fizyolojik durumunu tamamen değiştiriyor.
  KİLO VERDİRİYOR
  Bu kadar kas harekete geçince tabii vücuttaki fazla kalorinin yakılması için doğal bir ortam meydana geliyor. Bir saat öpüşen biri tam 500 kalori yakıyor. 'Bir saat de öpüşülür mü?' demeyin ve sizde deneyin... Öpüşme sırasında organizma da canlanıyor.
  DÜNYA'DA ÖPÜŞME
  ÖPÜŞME her kültürde farklılık gösteriyor. Örneğin Japon dilinde öpüşmenin karşılığı olan kelime yıllarca yoktu. Şimdi bile Japonlar, sadece seks sırasında dudaktan öpüşüyor. Soğuk bölgelerde yaşayan Eskimolar ve sıcak bölge ülkesi Polinezyalılar dudaktan hiç öpüşmüyor. Öpüşme, insanı bambaşka bir dünyaya sürükler...
  10 Mart 2008
  #1
 2. ÖpÜŞmenİn Faydalari Cevapları

soru sor

ÖpÜŞmenİn Faydalari