Orgazm Yöntemleri ve Orgazm Çeşitleri

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Orgazm Yöntemleri ve Orgazm Çeşitleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Orgazm tanımları gibi orgazm farklı tanımları, çok kesin gelmektedir. Orada orgazm yok ya da standart evrensel tespit türleri ve ne zaman sen gerçekten sadece bir, Aos açıklamasına biri okuma hakkında farklı stilleri veya orgazm türleri okumak onlar ya kendilerini ne yaşamış veya başkaları gözlenmektedir.

  Konularda daha karmaşık hale getirmek için, çoğu orgazm Äútypes, sizinle ilgili bu gün okuyun Àù Birisi size bir kitap, bir oyuncak ya da bir cinsel yaşam satmaya çalışan gelmektedir.

  Gerçekten orgazm ve benim en favori türü, Äúfad orgazm olduğunu., AU Bu orgazm pazarlama amaçlı olan bir, Äúsexpert, kim size söylüyor Au doğru olabilir bir kitap, DVD veya seks oyuncak, satmak oluşturulur onlara, ancak veya başkası için halka doğru olmayabilir.

  Aksine bu ekonomi, orta veya lüks gelmek satın alabileceğiniz ürünleri gibi orgazm daha düşünme, ben kar taneleri gibi orgazm düşünmeye tercih, hiçbir iki, onlar Äôre, onlar ağzınızda ve hatta hava eritebilir ücretsiz birbirine benzer tahmin tahmin edebilirim zaman, Äôll gel.

  Burada insanlar orgazm seçkin türleri bazı yollar.
  Klitoral karşı Vajinal Orgasms
  Bu ayrım Sigmund Freud, bizim psikolojik gelişimine orgazm bağlantılı tarafından popüler oldu. Bir klitoral orgazm klitoral stimülasyon ve vajinal penetrasyon ile vajinal biri hakkında tarafından sağlanmaktadır. Freud bu klitoral orgazm genç ve olgunlaşmamış ve vajinal orgazm özelliği olduğunu savundu sağlıklı kadınlarda cinsel tepki temsil etti. Onun gelişiminde sıkışmış olduğu gibi gibi, kim sadece klitoral stimülasyon gelen orgazm bir kadın olabilir. Olmasına rağmen hala birkaç (ve şaşırtıcı) araştırmacılar erkek değil umutsuzca fikir tutunarak meraklıdır Bu teori büyük ölçüde, indirimli olmuştur. Bu ayrım ile ek bir sorunu değil, AOT nasıl orgazm veya hissediyorum onların ayrıntılı fizyolojik ve psikolojik etkilerinin ne olduğunu, o orgazm ulaşma yöntemi üzerinde duruluyor tanımlamak olduğunu.

  İki Orgasms olarak, ve harika yüksek One onun çığır açan kitabı Sex takip önerilir, Betty Dodson orgazm olan yedi aşağıda listelenmiştir dokuz farklı tipleri, pratik bir dökümünü sunmaktadır.

  Ona mükemmel bir kitap Orgasms iki için hangi ana hatlarını orgazm Betty Dodson's açıklamalar orgazm kadın öğretim üzerinde 30 yaşındaki ve kendi orgazm deneyimi olan eşsiz olabilir gelir. Orgazm Her açıklamalar hangi genital stimülasyon iyilik kendi önyargıları tarafından, ve güdümlü iken o bazı kadınların deneyim indirimleri, bu açıklamalar erkek ve kadınların orgazm yaşayabilirsiniz yolları çok sayıda görüşmek için harika bir başlangıç noktası sunuyor. Aşağıda onun orgazm türlerinin bir özetini, Ek yorumlar ile.

  Basınç orgazm. Dodson erken çocukluk bu ilişkilerin ileri geri veya mastürbasyon birlikte bacaklarınızı sıkarak rocking deneyimler. Bu orgazm dolaylı stimülasyon gelen hiçbir sürtünme, ama gelmek yerine (ağır karşı falan ışığında) tarafından baskı uygulamak. Biz kendi kendine bu tür yatıştırıcı ve cinsiyet bile orgazm biz onları yetişkin olarak düşünüyorum şekilde sonuç vermez davranış uyarıcı çocukların meşgul olabilir. Bir çalışma 2005 yılında Journal of Pediatrics yayınlanan kendini bu çok yaygın biçimi dikkate aldı stimülasyon, genç kızların özellikle. Bazı yetişkinler kendi cinsel yaşamlarını bu davranış haline getirebilir ve sahip orgazm ondan.

  Gerilim orgazm. Bu, doğrudan ve yoğun stimülasyon gelen genellikle siz vücudunuzu ve kaslarınızı sıkı ve gergin tutuyorsun geliyor orgazm, ve nefesinizi tutarak. Dodson gerginlik düşünüyor çünkü hızlı ve kirli en sık tercih orgazm. Olarak sundukları Ayrıca onlara "zirve orgazm" çağrıları yoğun kadar ani bir sürüm takip oluşturmak. Gerilim orgazm genellikle gizli ve hızlı erken cinsel deneyimler, çünkü bizim varsayılan olabilir. Genellikle erkekler için, erken boşalma nasıl uyandırdı almak ve orgazma hızlı bir erken öğrenme sonucu önerilen oldu. Kadınlar için de, erken deneyimleri daha sonra olanları etkileyebilir ve bu Dodson ötesinde daha çok orgazm yaşamak denemek için insanları teşvik bile hile yapacağız.

  Relaxation orgazm. Dodson bir gerilim, kurmak ama derin gevşeme cinsel stimülasyon sırasında nerede gerilim serbest devam ve kasları gevşer ve sonunda orgazm kadar size Sneaks değil, gelecek olarak orgazm bu tür tanımlar. Olarak Dodson Shree Rajneesh, bir Tantric seks ana ve Tantra, Maneviyat ve Sex, kim "vadi orgazm" olarak orgazm bu tür atıfta yazarı CITES "pik orgazm" karşı çıktı.

  Kombinasyon veya harmanlanmış orgasms.Ideally orgazm sıvı süreci (no pun intended) ve eğer seks oyun uzun yeterince orgazm sırasında, bir kombinasyon orgazm olan arayabilirsiniz birden fazla deneyimi zevk alırsınız sürer. Dodson, kim 30 yıldır orgazm kadınların eğitimi vermektedir için, birleşimi orgazm gibi eylemleri belirli bir, içerir: "klitoral stimülasyon, vajinal stimülasyon, PC kas kasılmaları, pelvik agresif ve yüksek sesle nefes." Bir bu genişleteceğini tanımı deneyim ve fırsat için orgazm duyguların farklı dalgalarına dikkat çeşitli teklif orgazm dahil etmek.

  Birden fazla orgazm. Ise kadın birden fazla orgazm daha sık hakkında, hem erkek hem de kadınlar birden fazla orgazm yeteneğine sahip olan söz vardır. Dodson birden fazla orgazm ve bazı insanların orgazm olan diyebileceğimiz büyük bir orgazm, takip ve bunları 20 veya 30 orgazm gece saymak sağlar zevk "ve" artçı sarsıntı arasında ayırt eder. Bir çok orgazm tuzaklar onları bekleyen bir tuzak olup olmadığını ve bunları gerekecek hakkında sahip olduğu anksiyete. Bunların birini ve musunuz dikkatinizi size duygu, bu bir orgazm o devreye girer ne numarasını bir kaybıdır konum zevk alınacaktır

  G nokta orgazm. G spot tartışmalar çok yerinden ve iken Dodson onları indirim yok, o karışımı en az olmakta, klitoral stimülasyon yana olanlar bu penetrasyon tek başına gelen orgazm için iddia etmek ihtiyatlı bir tavır sunuyor. Bununla birlikte, birçok kadın bu g nokta uyarımı temelde bu uyarımı diğer türlü gelmek orgazm farklı olarak gelen, orgazm ve raporu yazan ve söz kadınların sayısı hakkında verilen bu, kesinlikle orgazm ansiklopedi bir yer hak.

  Fantezi orgazm. Dodson büyük ölçüde) orgazm ruhsal stimülasyon tek başına sonucu (bu klitoral stimülasyon üstünlüğü onu inanç verilen şaşırtıcı değil fikri indirimler. Aslında pek çok çalışma ve Herhangi bir fiziksel temas olmadan orgazm kadınlar, zihinsel ve fantezi tek başına gelen tarafından anekdot raporları yıllar olmuştur. Bir eğilim tarafından fantezi itibaren orgazm görmek çok orgazm olan diğer tür daha, ama daha az olan bu tutumu çoğunlukla orgazm için doğru ve yanlış hakkında katı düşünme gelmiş görünüyor, ve insanların kişisel deneyimleri daha az.
  28 Aralık 2009
  #1
 2. Orgazm Yöntemleri ve Orgazm Çeşitleri Cevapları

soru sor

Orgazm Yöntemleri ve Orgazm Çeşitleri