Osmangazi Belediyesi Hayvan Barınağı

İsimli konu WH 'İllerimiz' kategorisinde, Kıbırcık üyesi tarafından 11 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır.

  1. chow chow (çin aslanı) yavrusu yada 1 yaş altı köpek varmı sahiplenmek istiyorum
    18 Mayıs 2013
  2. http://www.osmangazihayvanevi.bel.tr/ buradan ya da https://tr-tr.facebook.com/dogalyasamvetedavi buradan ulaşabilirsiniz. Osmangazi bütün barınaklara örnek olmaya devam ediyor.

    "Sokaklara bırakılmış bu hayvanların mizaçları itibarı ile sokakta kendilerine bakabilecek durumda değiller maalesef. O yüzden şunu söylemek istiyoruz. Satın almayın petshoplardan gelin buralardan sahiplenin. Buralar bu şekilde bir sürü güzel kedi ve köpekle dolu. Hepsinin aşıları yapılmış ve hepsi kısır. Buradan kısırlaştılmayan köpek buradan sahiplenmeniz mümkün değil. Satınalmak yada düşünmeden sahiplenmek yerine eğer bakabilecek durumdaysanız,bu tip köpekleri bakabilecek eviniz bahçeniz varsa gelip buralardan sahiplenin.

    Sahiplenecek durumunuz yoksa ve hayvanları çok seviyorsanız, gelin buraya bizlerle birlikte olun. Köpekleri gezdirmek için sizlere özel patika yollar yaptık. Köpeklere sevk kayışları takın, onları burada gezdirin, onlara sarılın, onlarla temas kurun. Bu coşkuyu, köpeklerle yaşanan bu sevgi selini birlikte burada bizimle beraberde yaşayabilirsiniz. Hafta sonuda dahil olmak üzere kapılarımız sizlere devamlı açıktır.”
    12 Ekim 2013
soru sor

Osmangazi Belediyesi Hayvan Barınağı