Permütasyon ve çözümlü sorular

İsimli konu WH 'Matematik' kategorisinde, Metallica üyesi tarafından 3 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Permütasyon ve çözümlü sorular hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Permütasyon ve çözümlü sorular

  Üniversitede yeterince haşir neşir oLduk MathType programı iLe.. Türevdir..inTegraldir.. Bunların işaretLerini yapmak için Kullanacağınız süper bir program..

  MathType ile matematiksel sembollerin yazımı artık kolay. Office Word’ün denklem düzenleyicisinden çok daha kapsamlı ve pratik olması, ayrıca Word’de makro olarak kullanılabilmesi programı vazgeçilmez kılan özellikleri. Program öylesine kolay hazırlanmış ki üreticisi yol gösterici bile hazırlamamış.

  Programı kurmadan önce Word’ü açın. Araçlar>Makro>Güvenlik’e gelin ve güvenliği düşük seviyeye getirin. Bu Mathtype’ı Word’de daha pratik kullanabilmeniz için yapmanız gereken ayardır. Bu ayarı yaptıktan sonra Mathtype’ı kurunuz. Kurulum için sadece bir kur dosyamız var ki üzerine çift tıklamanız yeterli olacaktır. Kurulum sonrası Word’e baktığınızda üstte Mathtype’a ait butonların eklendiğini göreceksiniz. O andan itibaren matematiksel veri içeren makale, tez, ödev vb. her şeyi Mathtype ile yazabilirsiniz…
  [​IMG]
  3 Kasım 2007
  #1
 2. Permütasyon ve çözümlü sorular Cevapları

 3. çözümlü soru yok mu[kizgin]
  3 Mart 2009
  #2
 4. çok teşekkür ederim işime çok yaradı.
  9 Mart 2009
  #3
 5. ya istediklerimi bulamadım yaaaaaaaaaa offfffff
  7 Nisan 2009
  #4
 6. :)kardeş sorular nerde.............
  26 Nisan 2009
  #5
 7. bu ne ya çözümlü soru diye geldik çok ...tan bişi çıktı
  3 Mayıs 2009
  #6
soru sor

Permütasyon ve çözümlü sorular