PRATİK GARDROP Tekerlekli Elbise Askısı

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 12 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. PRATİK GARDROP Tekerlekli Elbise Askısı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu paylaşımımda PRATİK GARDROP ve tekerlekli elbise askısı hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Kadın Sağlığı paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. PRATİK GARDROP Tekerlekli Elbise Askısı ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  tekerlekli elbise taşıma askısı tekerlekli askılık tekerlekli elbise askılığı gardrop içi sistemleri gardolap aparatları

  [​IMG]

  Pratik Gardırop önerileri
  Pratik çözüm önerileriyle gardırobunuzdaki karmaşaya son verin. Hem zaman kazanın hem de yer tasarrufu yapın. İşte püf noktaları… – Gardırobunuzu gözden geçirin. Bir gününüzü dolabınızdaki giysileri denemeye ve düzenlemeye ayırın. Size uymayan ve düzeltemeyeceğiniz tüm parçaları dağıtın. Tam bacağınızın en kalın yerinde biten yanlış bir etek yaşınızı çok daha ileri gösterebilir.
  - Eğer hayatınız partilerde geçmiyorsa, günlük giysilerinizi gardırobunuzun ön sıralarına yerleştirin.
  - Giysilerinize yer açın. Kış aylarında askılı üstleri ve plaj elbiselerini kış uykusuna yatırın. Onları vakum torbalarında saklayarak kışlık giysilerinize yer açın. Vakum torbası, 9.90 YTL, Koçtaş
  - Giysileri elimizden geldiğince asarız, çünkü böylesi hem katlamaktan kolaydır hem de daha kolay göze çarpar. Bunu yaparken takım yaratmaya çalışın: Üstleri hırkaların, gömlekleri eteklerin yanına asın. Pantolonları ütülemek zorunda kalmamak için paçalarından asın.
  - Her gardıropta bulunması gerekenler: bir giysi fırçası, askıları ve yakaları sabitlemek için çift taraflı bant, küçük çengelli iğneler ve eteklerin formunu koruması ve iç göstermemesi için jüpon.
  - Küçük parçaları düzenleyin. Bu sabah karmaşasında size büyük zaman kazandırır. Ayakkabı kutusu ya da plastik ayraçlar kullanmanızı öneriyoruz. Daha sonra sutyen ve iç çamaşırlarını renklerine ve tarzlarına göre ayırın. Lastikleri gevşemiş ve uzun süre kullandığınız sutyenleri atın.
  - Erken mi kalkıyorsunuz? Dolabınızın dışına bir askılık takın. Buraya hazırladığınız giysileri bir gece önceden asın.
  Bir sürü Manolo ayakkabınız olmasa da, rahat bir gardıroba sahip olabilirsiniz. İşte amerikan tarzı bir dolap edinmenin yolları:
  Ev düzenleme sistemleriyle boş bir odanızı Sex and the City kızlarının gurur duyacağı bir dolap odasına dönüştürebilirsiniz. Hazır gardırobunuzu da en pratik kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. >>>>>>
  KADIN İÇİN, ERKEK İÇİN…
  1. Ceket, etek ve pantolonları asmak için minimum 110 cmlik bir yükseklik gerekir. Ulaşacabileceğiniz yükseklikten daha yukarıya asmak durumunda kalırsanız asansör askı sistemini kullanabilirsiniz.
  2. Bluz ve kazaklarınızı raylı raf sistemleri içinde organize ederseniz ulaşmanız ve düzenli tutmanız çok daha kolay olacaktır.
  3. Aksesuarlarınızı kutularda saklayabilirsiniz.
  4. İç çamaşırları ve pijamalar için 30 cm yükseklikteki çekmeceler yeterli olacaktır. Bunlar için özellikle alt çekmeleri kullanabilirsiniz.
  5. Paltolar ve elbiseler için 1.60-1.70 cm yüksekliğinde bir bölüm oluşturabilirsiniz.
  6. Mevsim değişimlerinde kullanmayacaklarınızı büyük kumaş kutularda dolapların üst raflarında saklayabilirsiniz.
  7. Kazak, tişört ve hırkalarınızı renklerine göre ayırarak onlara ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.
  8. Kravatlarınızı özel askılara asabileceğiniz gibi yuvarlayarak küçük bölmeli çekmecelere de yerleştirebilirsiniz.
  9. Pantolonların düzgün durmalarını istiyorsanız onları pantolon askılarında tutabilirsiniz.
  Tekerlekli sistemler işinizi kolaylaştırıyor
  Yatak odanızda farklı bir çözüm arıyorsanız tekerlekli sistemleri de kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman hareket ettirip başka yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca tekerlekli olduğundan alt kısmını temizlemeniz de kolay olacaktır. Biraz yetenekliyseniz yapı marketlerden aldığınız parçaları birleştirerek bu sistemi kendiniz de yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan 4 askı borusu ve 4 tane tekerlek…
  Küçük mekanlara özel büyük çözümler
  Küçük mekanlarda büyük dolaplar kullanmak her zaman için sorun yaratır. Bu gibi durumlarda geniş kapaklı sistemler yerine dar, katlanabilir veya sürme kapaklı sistemleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle dolabın önünü de rahatlatmış olacaksınız. Bir başka çözüm de ara duvarı kaldırarak boydan boya çift taraflı kullanım imkanı sağlayan dolap ünitelerinin oluşturulması olabilir. Ayrıca köşe alanları da değerlendirebilirsiniz. Küçük gardıroplar da bir diğer çözüm.
  Aksesuarları unutmayın
  Aksesuarlarınızın da ne kadar çok yer işgal ettiğini unutmayın. Kemerlerinizi özel askılara takabileceğiniz gibi, yuvarlayarak çekmecelere de yerleştirebilirsiniz. Takılarınızı ise bol kutucuklu çekmecelere ya da özel mücevher kutularına yerleştirmeniz mümkün. Ayakkabılarınızı kutularıyla saklıyorsanız raflı sistem şart. Ancak açıkta saklıyorsanız topuklu ayakkabılarınızı aparatlara takabilirsiniz. Spor ayakkabılarınız ise rafların en alt katında kendilerine yer bulabilir.
  12 Mayıs 2013
  #1
 2. PRATİK GARDROP Tekerlekli Elbise Askısı Cevapları

soru sor

PRATİK GARDROP Tekerlekli Elbise Askısı